Nuoširdi bendrystė su kunigu Ernestu

Rudeninis Dievo dovanotas laikmetis vėl sukvietė Pasvalio dekanato Gyvojo Rožinio maldininkus į visuomet laukiama maldingą bendrystę. Ji prasidėjo Rožinio malda ,, Garbės slėpiniu‘‘, Švč. Mergelės litanija bei Šv. Mišiomis Pasvalio Šv. Jono Krikštytojo parapijos bažnyčioje. Šv. Mišias aukojo šios parapijos vikaras , Pasvalio dekanato Gyvojo Rožinio dvasinis vadovas kunigas Ernestas Želvys.

Po Šv. Mišių pasveikinę savo naująjį vadovą kun. Ernestą , visi su pakilia nuotaiką rinkosi į Pasvalio Šv. Jono Krikštytojo parapijos bendruomenės namus. Čia vyko katechezė ,, Kas gi toji Marija?‘‘, Kurią dvasingai  bei pateikdamas įvairių pavyzdžių  vedė kun. Ernestas. Dvasinis vadovas palietė savo katechezėje šias temas :

  Ką reiškia vardas Marija

  Marija Šv. Rašto Naujojo Testamento knygoje,

  Marijos dvasinis pasaulis.

Baigdamas katechezę kunigas Ernestas  pasakė, kad įvairiais būdais mes garbiname Mariją. Bet yra vienas Jos garbinimo būdas labiausiai išsiplatinęs tarp tų, kurie priklauso tikrai Kristaus Bažnyčiai – tai Rožančius.

Po katechezės ir diskusijų, kunigas Ernestas susipažino su visais Gyvojo Rožinio maldininkais, pakviesdamas prisistatyti  ir pasakyti savo vardą bei jo reikšmę.  Po to  Gyvojo Rožinio maldininkai pasidalino Gerąja Naujiena iš savo parapijų bei būrelių veikla. Taip pat aptarta Panevėžio vyskupijos Gyvojo Rožinio laikraštėlio ,, Švč. Mergelės Marijos laiškas‘‘ svarba ir prenumerata.

Nuoširdi bendrystė ir dvasinė palaima vyko agapės metu prie arbatos puodelio. Čia buvo galima pamatyti gausų būrelį maldininkų iš Pasvalio Šv. Jono Krikštytojo, Smilgių Nukryžiuotojo Jėzaus , Krinčino Šv. apašt. Petro ir Povilo , Saločių Šv. Juozapo, Skrebotiškio Švč. Jėzaus Širdies, Joniškėlio Švč. Trejybės bei kitų parapijų.  

Susitikimas pasibaigė visuotine malda. Grįžome į namus dvasiškai stipresni bei įgiję daugiau supratimo kas gi toji Marija. Ačiū kunigui Ernestui už pasiaukojimą Pasvalio dekanato Gyvajam Rožinui.

2019 m. lapkričio 14 d.                                                Vlada Čirvinskienė  


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: