Nuotaikinga komedija šeštadienio vakarui – „Pasaulis priklauso tau“

TV3 televizija šeštadienio vakarą kviečia praleisti kartu su „Kino pavasario“ komedija „Pasaulis priklauso tau“. Filmas leis mėgautis veiksmu, humoru, aukščiausio lygio muzikinius klipus primenančiomis scenomis bei aktoriais, kurie virsta pop ikonomis.

Komedija „Pasaulis priklauso tau“ išskirtinė dėl itin intriguojančio siužeto, puikaus garso takelio, dinamikos ir geros kinematografijos. Nors juostos centre sukasi ginklai, narkotikai ir pinigai, komedija lengva ir smagi – puikiai tiks atsipalaiduoti šeštadienio vakare.

Filmas pasakoja apie smulkų narkotikų prekeivį Fransua, kuriam pasitaiko proga atlikti nešvarią misiją. Tam jis pasitelkia ką tik iš kalėjimo grįžusį patėvį, vėliau prisijungia ir mama, meistriškai švarinanti prabangias Paryžiaus parduotuves, bei mamos gaujai priklausanti Fransua mylimoji. Viskas atrodo lyg sviestu patepta, tačiau jau beveik kišenėje buvęs sandoris pastringa, o tada ir prasideda visas įdomumas.

Šį filmą režisavo graikų kilmės talentingas muzikos klipų ir reklamų kūrėjas Romainas Gavras, kuris visame pasaulyje yra išgarsėjęs muzikiniais klipais didžiausiems muzikos atlikėjams M.I.A, Jay-Z ir kt. Tad žiūrint šį filmą tikrai galima mėgautis puikiai integruota pop muzika įvairiose scenose.

Be to, komediją puošia dvi ryškios vyresnės kartos prancūzų kino žvaigždės – Isabelle Adjani ir Vincentas Casselis. Vincentas dėl šio vaidmens net specialiai priaugo keletą kilogramų, kad herojaus vaidmenį pateiktų labiau pažeidžiamu.

 „Pasaulis priklauso tau“ – šeštadienį, 23.00 val. per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: