Nuotaikinga naujų mokslo metų pradžia Panevėžio kolegijoje

Kiekvieną rugsėjį mus pasitinka viena didžiausių ir prasmingiausių metų švenčių – Mokslo ir žinių diena. Šiais metais Panevėžio kolegija naujus mokslo metus pasitiko ne tik linksmai, bet ir netradiciškai – rugsėjo 4 d. Panevėžys atsinaujina, todėl ir Panevėžio kolegija naujus mokslo metus pasitinka su naujovėmis – naujomis studijų programomis „Kelių inžinerija“ bei „Tarptautinis verslas“. Šiemet kolegijoje studijas pradės beveik 400 naujų studentų.

Mokslo metų pradžios šventės ryte prie Panevėžio kolegijos laiptų šurmuliavo linksmai nusiteikę studentai. Panevėžio kolegijos direktoriaus pavaduotojas dr. Donatas Bakšys pasveikino studentus ir visas būrys gražaus jaunimo, dėstytojų, administracijos darbuotojų iškilminga eisena, lydimi orkestro „Panevėžio garsas“, žygiavo į Muzikinį teatrą, kur ir vyko Mokslo metų pradžios šventė.

Bendradarbiavimas ir bendravimas yra viena iš pagrindinių Kolegijos deklaruojamų vertybių. Direktorius dr. Gediminas Sargūnas sveikindamas visus šventės dalyvius džiaugėsi ir dėkojo studentams, dėstytojams, kolegijos svečiams, socialiniams partneriams. O pasveikinti Kolegijos akademinę bendruomenę atvyko gausus būrys svečių: Lietuvos Respublikos Seimo narys Povilas Urbšys, Panevėžio meras Rytis Mykolas Račkauskas, Panevėžio kolegijos tarybos narys, Panevėžio rajono meras Povilas Žagunis, Panevėžio regiono plėtros tarybos pirmininkas, Pasvalio rajono meras Gintautas Gegužinskas, AB „Panevėžio keliai“ generalinis direktorius Virmantas Puidokas, Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Gailiūnas bei generalinis direktorius Visvaldas Matkevičius.

Sveikinimo kalbose svečiai akcentavo, kad studentai, įstoję į Panevėžio kolegiją padarė vieną prasmingiausių pasirinkimų, linkėjo ryžto ir valios siekti tikslų, motyvacijos sužinoti ir pasiekti dar daugiau,  ragino ne tik aktyviai studijuoti, bet ir studentauti bei sukurti kolegijoje tokią aplinką, į kurią norėtųsi visada sugrįžti, o kolegijos bendruomenei – augti, stiprėti ir keistis bei pažadėjo aktyviai dalyvauti ruošiant naujus specialistus

Mokslo metų pradžios šventėje pasveikinta Panevėžio kolegijoje darbą pradedanti direktoriaus pavaduotoja studijoms dr. Daiva Beržinskienė – Juozainienė.

Panevėžio kolegijoje akademinę veiklą vykdo trys akademiniai padaliniai – fakultetai. Socialinių mokslų fakulteto dekanė Laima Skauronė pasidžiaugė, kad studijų programa „Logistika“  ekspertų akredituota šešerių metų laikotarpiui. Technologijos mokslų fakulteto dekanė  Birutė Dalmantienė akcentavo, kad į inžinerines studijas šiemet įstojo didžiausias studentų skaičius nuo kolegijos įkūrimo 2002 metais. Biomedicinos fakulteto dekanė Ingrida Kupčiūnaitė  džiaugėsi populiarumo neprarandančiomis fakulteto studijų programomis, ypatingai studijų programa „Bendrosios praktikos slauga“, kurioje studijuos net 44 pirmakursiai.

Studentams būti aktyviais, viskuo domėtis, siekti ambicingų tikslų linkėjo ir Studentų atstovybės prezidentė Gabija Dubauskaitė.

Po iškilmingos dalies svečiams, studentams bei dėstytojams kolegijos studentai parodė spektaklį pagal Žano Anujo pjesę „Orkestras“. Spektaklio režisierė – kolegijos dėstytoja Daiva Andrašūnienė.

Pasibaigus iškilmėms Muzikiniame teatre fakultetų dekanės kartu su studentais, dėstytojais, grupių kuratoriais tęsė pažintį fakultetuose.

Tegul kiekviena mokslo diena Panevėžio kolegijoje dovanoja pažinimo džiaugsmą!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: