Nuotoliniu būdu – ir būreliai, užsiėmimai

Panevėžio miesto savivaldybė rūpinasi, kad karantino laikotarpiu mieste nuotoliniu būdu būtų tęsiamas ne tik ugdymo procesas, bet ir neformalusis švietimas.

„Būrelių, užsiėmimų organizatoriams pasiūlėme apsvarstyti galimybę tęsti veiklas. Džiugu, kad į mūsų kvietimą atsiliepė 37 neformaliojo švietimo teikėjai, kurie rūpinasi beveik 3200 moksleivių užimtumu“, – sako Švietimo skyriaus vyr. specialistė Simona Vizbarienė.

Nuotoliniu būdu bus vykdomos įvairios programos: robotikos, programavimo, dekoro, menų krypties, šokių ir sporto, kad vaikai namie nepamirštų ir fizinio aktyvumo. Jas tęs Moksleivių namai, Muzikos mokykla, Bendruomenių rūmai, Sporto centras, KTU, robotikos centras „RoboLabas“, Robotikos akademija, mokytojai Irena Kloniūnienė, Jurgita Bertulienė, Ugnė Zanevičiūtė-Audejeva, Greta Žilienė, Jovita Ivanauskienė, Alina Dėmenienė, Valdas Bielinskas, Darius Kaselis, karatė sporto klubas „Argus“, „American English School“ ir kt.

Šiuo metu NVŠ teikėjai bendrauja su vaikų tėveliais, su kuriais buvo pasirašę sutartis kovo mėnesį, ir laukia jų sutikimo, kad vaikai tęstų užsiėmimus/būrelius nuotoliniu būdu.  

Kovo mėnesio duomenimis, Panevėžyje 10–17 Eur NVŠ krepšelį („pinigai paskui vaiką“ principu) gavo daugiau nei 4000 moksleivių, programas vykdė 55 NVŠ teikėjai.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: