Nustatyta AB „Panevėžio energija“ šilumos kaina vasario mėnesiui

Nuo 2021 m. vasario 1 d. nustatyta AB „Panevėžio energija“ vienanarė šilumos kaina už suvartotą šilumos kiekį – 4,31 ct/kWh (be PVM). Palyginus su sausio mėnesiu, kilovatvalandės kaina didėja 1,7 proc. dėl padidėjusios iš nepriklausomų šilumos gamintojų superkamos šilumos kainos. Gyventojams šiluma kainuos 4,70 ct/kWh su 9 proc. PVM, kitiems vartotojams – 5,22 ct/kWh su 21 proc. PVM.

Palyginus su tuo pačiu laikotarpiu prieš metus galiojusia AB „Panevėžio energija“ centralizuotai tiekiamos šilumoskaina, vasarį šiluma kainuos 15,3 proc. mažiau.

Karšto vandens kaina perskaičiuojama pagal nustatytą šilumos kainą. Nuo 2021 m. vasario 1 d. Panevėžio m. ir Pažagienių gv. gyventojams karštas vanduo, esant pastatuose uždarai šilumos ir karšto vandens tiekimo sistemai, kainuos 4,10 Eur (su 9 proc. PVM) už kubinį metrą, o esant atvirai sistemai – 4,79 Eur (su 9 proc. PVM) už kubinį metrą.

Panevėžio r. Liūdynės k. gyventojams karštas vanduo kainuos 4,61 Eur (su 9 proc. PVM) už kubinį metrą.

Pagal šilumos kainą sausio mėnesį AB „Panevėžio energija” yra 8-oje vietoje nuo mažiausios kainos tarp 49 šilumos tiekimo įmonių Lietuvoje. AB „Panevėžio energija” šilumos kaina taikoma Panevėžio, Rokiškio, Kėdainių, Kupiškio, Pasvalio ir Zarasų vartotojams.  Šilumos kaina  Lietuvoje  čia 

Daugiau informacijos www.pe.lt


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: