Nutiko nelaimė ir sudužo telefono ekranas? Tai nėra didelė bėda, galime padėti

Deja, bet ne visas situacijas, nutinkančias mūsų mobiliesiems telefonams, galime numatyti. Ką turėčiau daryti, jei sugedo telefono ekranas? Tokiu atveju turite pakeisti „iPhone 12“ ekraną ir kuo greičiau, jog nepažeistumėte kitų telefono dalių. O juk ir naudotis telefonu nėra patogu, jei jis suskilęs.

Kur kreiptis ir kaip remontuoti telefoną, jog viskas vyktų greitai ir sklandžiai?

Pirmiausia reikia paminėti, kad mobiliojo telefono ekrano gedimas yra vienas iš dažniausiai pasitaikančių gedimų, todėl jei jūsų telefono ekranas yra sugedęs, jūs tikrai nesate vienintelis, o remonto įmonių skaičius kasmet ženkliai didėja. Raskite tinkamą specialistą. Kaip ieškoti? Viskas paprasta. Jei turite garantiją ar draudimą, turėtumėte žinoti, ar jūsų atveju remonto išlaidas padengia už remontą atsakinga įmonė. Jei taip, tuomet turite išsiaiškinti, kur reikia pristatyti mobilųjį įrenginį. Kitas galimas variantas yra tas, kad jūsų telefonas neturi draudimo ir garantijos. Tokiu atveju turite patys susirasti tinkamą remonto įmonę.

  • Kai kurie žmonės renkasi tą, kuris pakeliui iš darbo, o kiti renkasi tą, kuris yra arčiau pačių namų. Tačiau rekomenduojama rinktis tik geriausią specialistą, todėl svarbiausias kriterijus, kuriuo reikia remtys renkantys telefonų remonto įmonę yra gera reputacija ir atsiliepimai. 

Kitas svarbus kriterijus yra kaina. Kiekvienas, kuris veža daiktus remontui, domisi vienos ar kitos paslaugos kaina. Paslaugos kainą galite žinoti iš anksto. Jei kaina nėra nurodyta, galite paskambinti ir sužinoti. Tačiau tikslios kainos jums tikriausiai nepasakys. Tai labai paprasta priežastis. Telefonus taisantys ekspertas, nematęs ekrano gedimo, negali nustatyti tikslios remonto kainos. Kai kuriais atvejais viršutinis ekrano sluoksnis gali būti tik šiek tiek pažeistas, tai gali kainuoti pigiau, o kitais atvejais gali kilti rimtų gedimų, kai reikia pakeisti visą ekraną. Iphone telefonų taisymas yra geras pasirinkimas. Remontuojame vienus populiariausių Apple telefonus visoje Lietuvoje, susisiekite su artimiausiu Sinerta salonu Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje ir pasikonsultuokite su Sinerta specialistais. Mūsų mobiliųjų telefonų meistrai yra sukaupę didelę patirtį ir visada Jums patars, atsižvelgdami į konkretų gedimą bei jo mąstą.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: