AnykščiaiAukštaitijos naujienosNAUJAUSIOS ŽINIOS

Nykštietiškas Triatlonas šiemet patraukė į vakarus

Jau ateinantį savaitgalį dviračių, bėgimo ir kitų sportinių iššūkių mėgėjai trauks į Anykščių kraštą. Čia gegužės 19 d. prasidės jau aštuntosios nuotykių lenktynės „Nykštietiškas Triatlonas“ (toliau – N.T.). Organizatoriai žada, kad varžybų dalyviai ne tik varžysis porose, kas įveiks 3, 4 ar daugiau nei 5 val trukmės trasą, bet kartu pamatys nykstančius dvarus, LDK laikus menančius piliakalnius ir kiek neįprastų išbandymų.

Nepaisant to, kad N.T. aštuoni metai iš eilės keičia savo lokaciją vis į kitą Anykščių rajono vietą, šių metų trasos drieksis N.T. dalyviams dar nematytomis teritorijomis, į vakarus ar šiaurės vakarus nuo Anykščių. Varžybų startas bus duotas Troškūnų
miestelyje.

Be išankstinės informacijos, trasoje orientuodamiesi tik organizatorių parengto žemėlapio pagalba, dalyviai neturės galimybės nuspėti kokie iššūkiai ar staigmenos jų laukia nykstančių lietuviškų kaimų su smagiais pavadinimais (Pienagalys, Kiaušiagalys, Gyvatynė ) prieigose. Elito bei Armijai ir Civiliams trasų komandos Purvynų kaime varžysis dėl specialaus prizo, įveikiant konkrečią trasos atkarpą.

Organizatoriai sako, kad ruošiant papildomas užduotis lenktynių dalyviams, jiems teko pasitelkti į pagalbą ne tik vietos bendruomenę, bet ir spec tarnybas. Lenktynes komentuos iš Troškūnų kilęs Saulenis Pociūnas. Vakare, po varžybų susirinkusius linksmins grupės Teka, Laukinis Vėjas ir Virgis V. Kuprys.

Norintys dalyvauti šiose multisporto varžybose dar turi šansą suspėti užsiregistruoti – registracija baigiasi gegužės 15 d.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Žymės

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button
Close