AINA TV - GNTV - NAUJAUSIOS ŽINIOS - 2015-08-09

O kaip savo gyvenvietės gatves ir kelius vertinate Jūs?

Nors Panevėžio miesto savivaldybės vadovai įnirtingai rengia miesto gatvių tvarkymo planus panevėžiečiai sako, jog per daug dėmesio skiriama miesto centrui, ir yra pamirštos kitos, miesto pakraščiais besitęsiančios kitos gatvės, kuriomis taip pat juda ne maži eismo srautai. Viena tokių – Jono Biliūno gatvė.

Panevėžietė Bronislava šiuo taku kasdien pėsčiomis keliauja į darbą. Tiek jai, tiek sutiktiems praeiviams šis kelias tampa tikru išbandymu. Dviratininkai važiuoja tarsi linksmaisiais kalneliais, o moterims dėvinčioms aukštakulnius grakščiai praeiti vargiai pavyksta. Pasak ponios Bronislavos, šių gatvių problemos ypač išryškėja lietingomis vasaros dienomis.

Automobilio neturinti panevėžietė teigia, jog veikiant bendrovei „Ekranas“ buvo patogus autobuso maršrutas, tačiau dabar šis jau nebekursuoja. Pusantro kilometro atkarpą iki darbo moteris bandė įveikti ir dviračiu, tačiau vykti šia transporto priemone Jono Biliūno gatvėje esančiu taku pasirodė dar sudėtingiau, nei eiti pėsčiomis.

Kasdien po valandą Panevėžio gatvėmis vaikštanti panevėžietė sako, kad tai tik keletas problemų, kurias reikėtų spręsti. Juk šiuo miesto pakraščiu pravažiuoja daugybė kitų regionų gyventojų. Be to, pasak moters, dar prieš keletą metų Jono Biliūno gatvė atrodė visiškai kitaip, ir buvo tvarkoma labiau. Panevėžio miesto vadovai tikina nuolat stebintys gatvių problemas, tačiau norai pakeisti vietomis susidariusią situaciją, šiuo metu, nesutampa su galimybėmis.

Ramūnas Vyžintas sako, jog situacija Panevėžio gatvėse nėra beviltiška. Dalis problemų yra sprendžiama: jau tvarkomos kelios neasfaltuotos gatvės, planuojami kiti darbai, be to, nuolat iškyla bėdų, kurias būtina spręsti skubiai.

Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas gyventojus ragina pastebėjus problemą pateikti raštišką kreipimąsi į savivaldybę. Visi panevėžiečių pasiūlymai yra peržiūrimi ir įvertinami, o patys būtiniausi darbai – vykdomi nedelsiant.
Plačiau vaizdo reportaže.

GNTV logo2


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: