Oficialu: antruoju Panevėžio vicemeru siūlomas konservatorius Petras Luomanas

Ketvirtadienį vyksiančiame antrame Panevėžio miesto tarybos posėdyje turėtų būti galutinai suformuota miesto valdžia. Administracijos direktoriaus pavaduotojais bus siūlomi tvirtinti socialdemokratas Ramūnas Vyžintas ir „darbietė“ Sandra Jakštienė. Antro vicemero postas atiteks konservatoriui Petrui Luomanui.

Šiandien vykusiame Panevėžio miesto valdančiosios daugumos koalicijos posėdyje galutinai susitarta, kad Panevėžio miesto vicemero postas atiteks ne vieną kadenciją juo buvusiam konservatoriui P. Luomanui.

Tai patvirtino Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas. Anot jo, prie valdančiosios koalicijos prisidėjo keturi iš šešių į miesto tarybą išrinktų konservatorių ir su jais pasirašyta koalicijos sutartis.

Nuo jų atskilo tik konservatorių Panevėžio skyriaus pirmininkas, buvęs vicemeras Maurikijus Grėbliūnas ir buvęs meras Vitalijus Satkevičius. Pastarieji savo kolegas apskundė partijos Priežiūros komitetui.

Kol kas Panevėžys turėjo tik vieną vicemerą – visuomeninio rinkimų komiteto „Mums svarbu“ atstovą Aleksą Varną.

Ketvirtadienį vyksiančiame Panevėžio miesto tarybos posėdyje turėtų būti suformuota visa Panevėžio valdžios piramidė – paskirti Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojai ir antrasis vicemeras.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: