Oficialu: Mindaugo Jonušo mados bendradarbiaus su Vogue Italia

Vakar Mindaugo Jonušo mados namus pasiekė ypatinga žinia – žurnalas Vogue Italia  pakvietė bendradarbiauti. 

Nuo šios dienos mados namų fotografai ir modeliai oficialiai gali siūlyti savo nuotraukas šiam žurnalui. Mados fotografės Živilė Večiorkutė   ir Rasa Jarmalienė artimiausiu metu šiam, mados ikona vadinamam, žurnalui pristatys pirmus  fotokadrus, kurie labiausiai atitinka šio žurnalo  formatą. 

Mūsų šiuo metu ypatingi modeliai Diana Lavecka,  Rugilė Tuškevičiūtė, Valerija Ušanovaitė  pirmieji, kurių sukurtus įvaizdžiai bus parodyti Vogue Italia žurnalui. Šių modelių kadrai yra ypatingi.  Mados fotografės Rasos Jarmalienės dėka šiandien galima didžiuotis, tuo, ką pasiekėme. Kelios dešimtys publikacijų mados žurnaluose buvo geras startas tam, kas mus tiesiog ištiko vakar vėlai vakare. 

Ši žinia tiesiog pakylėjo visą komandą iki dangaus. Ir ,žinoma, sėkmę visada lydi  didžiulė atsakomybė bei iš mūsų laukiama dar geresnių rezultatų, -teigia mados namų vadovas Mindaugas Jonušas. 

Tikimės, kad ši lietuvių sėkmės istorija  įkvėpė ir kitus siekti savo tikslo, net ir tada, kai atrodo, kad dabartinė situacija pasaulyje yra tam nepalanki.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: