„Oh-ye“ prekinio ženklo įkūrėja: džemperių idėja man kilo Paryžiuje

Džemperis – tikras laisvalaikio aprangos karalius. Šis drabužis dabar kaip niekada madingas ir gali būti derinamas ne tik su laisvalaikio apranga. „Oh-ye“ prekinio ženklo įkūrėja Aistė Kairytė pasakoja, kaip kilo idėja sukurti „Incredible woman. Incredible fashion“ džemperius ir kaip juos geriausia derinti.

Pasak Aistės Kairytės, džemperiai yra itin universalus drabužis, su kuriuo galima eiti ir į sporto klubą, ir pavedžioti šunį, ir į darbą, ir į miestą. Anksčiau džemperis buvo dėvimas tik laisvalaikiu, tačiau dabar viskas laisvėja ir šį drabužį galima priderinti įvairiose gyvenimo situacijose.

„Oh-ye“ prekinio ženklo džemperiai išsiskiria kokybe ir dizainu

„Oh-ye“ prekinio ženklo įkūrėja pabrėžia, kad laisvalaikio stilius jau kurį laiką išlaiko savo pozicijas mados viršūnėje.

„Laisvalaikio stilius gali būti derinamas su klasikiniu, oficialiu ar net elegantišku. Dėl šios priežasties kilo idėja atrasti tokius džemperius, kurie tiks absoliučiai kiekvienai dienai ir prie bet kokio stiliaus“, – apie džemperių derinimą pasakoja Aistė Kairytė.

„Oh-ye“ prekinio ženklo džemperiai išsiskiria savo kokybe, ypatingas dėmesys skiriamas ir drabužio patogumui.

„Didžiausias mūsų dėmesys yra audiniui, todėl mūsų džemperiai yra iš 80 procentų

organinės medvilnės. Džemperių vidinę pusę dengia švelnus pūkelis, kuris

„nesiburbuliuoja“, nesukrenta ir skalbiant išlaiko savo purumą. Tokio tipo džemperiai leis jaustis labai jaukiai ir maloniai liesis su oda“, – teigia verslininkė.

Šie džemperiai išsiskiria ne tik sako kokybe, bet ir unikaliu dizainu. Kiekvienas džemperis yra dekoruotas išskirtiniais rankų darbo papuošimais.

„Mūsų džemperiai yra išskirtiniai, siūlome tokius, kurie išsiskiria savo rankų darbo papuošimais. Aplikacijų spalvos nepasikartos, forma bus panaši, tačiau neidentiška. Mūsų principas, kad kiekviena moteris atrastų sau tinkamą džemperį ir prisitaikytų įvairiose gyvenimo situacijose“, – sako „Oh-ye“ prekinio ženklo įkūrėja.

Idėja kilo Paryžiuje

Kūrėja ir verslininkė atskleidžia, kad jos kūrybai įtakos turi aplinkos stebėjimas, supančios mažiausios detalės, spalvų ir gamtos įvairovė.

„Džemperių papuošimų idėja į mano kūrybą atkeliavo iš Prancūzijos. Vaikštant Paryžiaus mažomis gatvelėmis, pastebėjau butiko vitrinoje pakabintą suknelę ir šalia jos buvusią mažą skrybėlaitę. Mano dėmesį prikaustė ne suknelės dailus siluetas, o   lyg mažas šedevras siuvinėtas papuošalas, kuris paprastai suknelei suteikė visiškai kitokio atspalvio. Šalia jos padėta maža paryžietiška skrybėlaitė man pasirodė tarsi meno kūrinys, kuris siejasi su elegantiškos ir pasitikinčios moters portretu. Taip ir gimė idėja savo kūryboje naudoti rūbų dekoravimą su mažu, tačiau išskirtiniu rankų darbo gaminiu. Šią idėją naudoju ne tik ant džemperių, bet ant visų savo gaminių. Noriu, kad išskirtinumas atsispindėtų tarp moterų“, – apie savo kūrybą pasakoja moteris.

Džemperiai – moterims, mėgstančioms išskirtinumą

Pasak Aistės Kairytės, „Oh-ye“ džemperiai yra skirti moterims, mėgstančioms gražius ir išskirtinius rūbus.

„Atsižvelgiant į visus kriterijus džemperiai kuriami moterims, kurios nenori būti vienodos. Man patinka, kai mada susipina su išlaikytu individualumu, dėl to savo džemperius pavadinau „Incredible woman. Incredible fashion“, – sako moteris.

„Oh-ye“ džemperiai yra universalaus dydžio, o modelis tinka tiek moterims, tiek vyrams, tačiau išskirtinumą ir blizgesį labiau renkasi moterys. Džemperis puikiai tiks  nešiojantiems nuo S iki L dydžio rūbus.

„Būkite drąsios, sportiškos ir jaunatviškos. Nebijokite derinti laisvalaikio ir klasikinio stiliaus, leiskime pačiam stiliui kalbėti už save“, – patarimais dalinasi Aistė Kairytė.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: