AINA TVGNTVNAUJAUSIOS ŽINIOS

Olimpinė diena šiais metais atkeliauja į Panevėžį (video)

Jubiliejinė, 70-oji olimpinė diena šiais metai vyks Panevėžyje. Birželio 2 dieną miestas taps ne tik olimpinės dienos, bet ir sporto sostine. „Daugiau kaip 70 sporto šakų, pramogos, akcijos ir galimybė žiūrovams išsikovoti prizus laukia ir mažų ir didelių, visai nepriklausomai nuo oro sąlygų,“ – sako bene didžiausio sporto renginio organizatoriai.

Didžiausias Lietuvos masinio sporto renginys – Olimpinė diena, šiais metais atkeliauja į Panevėžį.

Pasak Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentės, Olimpinė diena organizuojama visame pasaulyje, o jos tikslas – populiarinti sportą ir olimpines vertybes. Ilgą laiką buvusi išskirtinai sostinės sporto švente, jau ketvirti metai Olimpinė diena vyksta skirtinguose šalies miestuose. Šiemet, birželio 2 d., jubiliejinė – 70-oji sporto šventė vyks Panevėžyje. Miesto meras džiaugiasi, kad pagaliau Panevėžys įsitvirtina didžiųjų Lietuvos sporto renginių žemėlapyje, o 100-mečio metais organziuoti jubiliejinę Olimpinę dieną patikėta miestui, istoriškai ilgai buvusiam sportininkų kalve:

Olimpinės dienos dalyvių ir lankytojų laukia daugybė sporto renginių, kuriuos bus galima stebėti ir patiems dalyvauti. Viso bus galimybė susipažinti su daugiau kaip 70-čia sporto šakų ir rungčių:

Pirmą kartą Olimpinėje dienoje bus organizuojamos ir tarptautinės CrossFit varžybos. Kurios, anot organizatorių, turėtų sulaukti didelio susidomėjimo:

Išbandyti jėgas įvairiose rungtyse, dalyvauti, rinkti taškus ir juos mainyti į specialius prizus galės visi šventės dalyviai. Savo programą organizuoja ir Lietuvos parolimpinis komitetas.

Tags

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.