LaisvalaikisŽiniasklaida

Oneida Kunsunga-Vildžiūnienė po dainos debiuto seriale: „Mobilusis tiesiog sprogo nuo žinučių kiekio“

Antrajame serialo „Monikai reikia meilės” sezone vaidinanti aktorė Oneida Kunsunga – Vildžiūnienė nustebusi. Dėmesio, kurio sulaukė vieną vakarą, ji visai nesitikėjo.

„Išėjau po spektaklio, ir mano mobilusis tiesiog sprogo nuo žinučių kiekio, nelabai supratau, kas vyksta. Atsidarau tas žinutes ir visi manęs klausia, ar yra ta daina, ir kur ją rasti?! Iš pradžių nežinojau, apie ką jie kalba, buvau pamiršusi, kad būtent šią savaitę pasirodys mano daina seriale”, – įspūdžiais dalinasi O. Kunsunga – Vildžiūnienė

Šiuo metu aktorei pats darbymetis, kurio metu ji stengiasi suderinti ne tik projektus televizijoje ir miuziklų programą, bet ir motinystę kartu su kitomis savo veiklomis. Nors Oneida nepratusi atlikti tokio žanro dainų, kurią atliko seriale, tačiau džiaugiasi turėdama galimybę save išbandyti.

„Pati tokio žanro kūrinių neklausau ir neatlieku, bet aš labai mėgstu iššūkius ir mėgstu bandyti naujus dalykus. O kadangi dainą „Aš noriu jo” atliko mano personažas Nikolė, tai man buvo labai įdomu ir tikrai net neketinau atsisakyti ją atlikti. Džiugu, kad ji jau po pirmosios perklausos visiems patiko ir neabejoju, kad ji atras savo klausytoją. Toks ir buvo tikslas”, – pasakoja serialo „Monikai reikia meilės” aktorė Oneida.

Naujasis sezonas aktorės personažui atnešė permainų, kuriomis ji labai džiaugiasi. Pasak jos, tai puiki galimybė dar labiau atitolti nuo savo asmenybės ir įkūnyti serialo personažą.

„Dabar turiu galimybę paieškoti naujų spalvų, nutolti nuo savęs. Mano įkūnijamam personažui Nikolei nuo šlovės susisuka galva. Ji pajuto, ką reiškia kai tavęs nori geriausi muzikos prodiuseriai, kai tu pradedi uždirbti daug pinigų ir t.t. Pažiūrėsime, ar jai pavyks susiprotėti. Tačiau tai tik dar vienas iššūkis man, kurio aš ėmiausi su džiaugsmu”, – atvirauja Oneida.

Serialą „Monikai reikia meilės” kartu su naujai prisijungusiais aktoriais – Giedriumi Savicku, Almantu Šinkūnu, Brigita Arsobaite ir Indre Pivoraite, žiūrėkite kiekvieną pirmadienį-ketvirtadienį, 21 val., per LNK televiziją


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Žymės

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button
Close