Oninės Pandėlyje: koncerto metu muštynės, krūva girtų ir jokios apsaugos

Antikvarinių mašinų paradas, parasparnių skrydis, jaunųjų rajono talentų ir žinomos grupės koncertas nublanko prieš muštynes, kurių metu nukentėjusį vyrą greitoji išvežė su švyturėliais. Kol atvyko policijos ekipažas, gerą tuziną peštukų tramdė vienas neuniformuotas ne tarnybos metu policijos pareigūnas…

Muštynės įsiplieskė grupės „16 Hz“ pasirodymo metu prie įgarsintojų palapinės. Ko nepasidalino dvi grupės pasivaišinusių vyrukų, atsakys policijos pareigūnų tyrimas. Tačiau mažiausiai dviems asmenims šios muštynės baigėsi liūdnai… Vienas jų be sąmonės krito sužalota galva. Kitas, kraujuotu kaklu, vis nenorėjo nurimti ir pats provokavo konfliktą. Muštynės galėjo virsti masinėmis, jei ne rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus viršininko Roberto Krasausko drąsa: ne tarnybos metu neuniformuotas pareigūnas vykdė savo profesinę pareigą – vienas tramdė gerą tuziną peštukų, iškvietė policiją ir greitąją pagalbą nukentėjusiajam. O tramdyti įsiutusius vyrukus nebuvo paprasta: jie tik ir ieškojo, kur išlieti susikaupusią agresiją.

Greitosios pagalbos medikai su švyturėliais išgabeno smarkiausiai nukentėjusįjį. Keliomis minutėmis vėliau atvykęs kitas medikų ekipažas apžiūrėjo kiek lengviau nukentėjusius peštukus.

Ženklų, kad šventėje gali kilti panašių nemalonumų, buvo dar prieš koncertą: nemažai žiūrovų buvo gerokai įkaušę. O kompanijos nė nesislėpdamos gėrė alų iš skardinių ir „bambalių“. Keli girti žiūrovai netgi taikėsi lipti į sceną. O apsaugos nebuvo…

Akylesni pareigūnai galėjo užfiksuoti ir daugiau pažeidimų: dar muštynių metu besipešančius apspito krūva vaikų. Vienas neatsargus neblaivaus „erelio“ judesys ir bet kuris iš vaikų galėjo smarkiai nukentėti. O tėvų šalia nebuvo. Be to, vaikai apspito be sąmonės gulintį nukentėjusįjį, o jį su rateliais į greitosios automobilį vežę medikai turėjo skintis kelią per žioplių minią.

Netgi šventei besibaigiant, maždaug 23.30 val. po Pandėlį dar vaikštinėjo 8-10 metų vaikai be jokios suaugusių priežiūros.

Išsamiau apie šventę – antradienio „Gimtajame…“

Lina Dūdaitė

Rokiskis


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: