LNK nuotr.

„OnlyFans“ platformoje butą užsidirbusi Dovilė ieško vyro: ploju sau

LNK interneto televizijos eteryje – paslaptingas, intriguojantis ir nenuspėjamas aklų pasimatymų šou „Renkuosi tave“.

Tarp pirmųjų dalyvių – įvairiuose televizijos šou žibėjusi Dovilė Rimkevičiūtė. „Esu 29, bet jaučiausi 22-ejų, – prisistato įspūdingos išvaizdos mergina. – Truputėlį dainuoju, rašau knygą, įrašinėju albumą, turiu butiką. Aš verslininkė, todėl visi mano pasimatymai buvo kalbos apie verslą, idėjų generavimas. Realiame pasimatyme nesu buvusi per visą savo trumpą gyvenimą.

Juokauju, kad „OnlyFans“ striptize man nepavyko susirasti vyro, tai atėjau į teliką. „OnlyFans“ banga jau praėjo, kas spėjo įšokti į tą traukinį, tiems ploju. Ploju ir pati sau, nes iš to nusipirkau butą. Bėda, kad daugelis galvoja: ledinė pana, gerai atrodo, susidėjusi papus, tai, ko gero, koks nors kačiokas patrauks jos dėmesį. Ne. Nesvarbu, koks tu gali būt gražus, bet jei galvoj tuščia ir širdy tuščia, apie ką kalbėti?“

Į akląjį lnk.lt pasimatymą su Dovile ateis du labai skirtingi vyrukai – renginių vedėjas Edvinas Vadoklis ir aktorius Paulius.

„Tikiuosi, kad atėjęs vienas, išeisiu su kažkuo kartu. Manęs visiškai nejaudina ir nedomina ta moteris, kuri neįdomi. O tame jau sutelpa viskas, ne grožis, o žmogaus noras  pažinti pasaulį. Žmogus, kuris iš ryto lankosi teatre, o vakare – klube, galėtų būti šalia“, – taip į pasimatymą kalbėjo atėjęs Edvinas Vadoklis, prisistatęs ne tik renginių vedėju, režisieriumi, scenarijų autoriumi, bet ir olimpiniu čempionu baseine bei sporto salėje.

Prisistatydamas, kad yra 32-ejų, Edvinas mįslingai sakė, kad reikėtų laikyti, jog jam 30, mat dveji metai buvo išbraukti iš gyvenimo.

Spaudoje buvo plačiai aprašyta Edvino gyvenimo drama – jis, persisvėręs per langą, iškrito iš ketvirto aukšto ir tik per stebuklą liko gyvas. „Nesirodžiau niekur ilgiau nei metus. Gyvenau kaip Kvazimodas iš „Paryžiaus katedros“, tik šešėliuose, nes patyriau didžiulę traumą. Buvo tragiška situacija, išgyvenamumo tikimybė įvertina vienaženkliu skaičiumi, medikai artimiesiems rekomendavo su manim atsisveikinti. Visiškai sumaitotas kūnas, veidas. Buvo sukelta dirbtinė koma, 14 operacijų, 14 parų reanimacijoje“, – LNK laidose yra pasakojęs Edvinas.

Tačiau žaviai atrodantis vyras šių skaudžių gyvenimo faktų per akląjį pasimatymą merginai neatskleis. „Ieškau panelės, gyvenu Kaune, o paskutinius gyvenimo metus norėčiau nugyventi Klaipėdoje žiūrėdamas į jūrą“.

Edvino konkurentas laidoje bus dešimčia metų jaunesnis Paulius Kardauskas. „Gyvenu iš vaidybos ir muzikos, nenorėčiau, kad mergina būtų įkyri ir norėtų žinoti absoliučiai viską, ką aš veikiu kiekvieną minutę, kiekvieną sekundę ir su kuo. Man svarbu, kad mergina būtų komunikabili, gilintųsi į žmones,  bendrautų sklandžiai ir turėtų tokį patį gerą humoro jausmą kaip ir aš“.

Dalyvių laukia dvigubas pasimatymas, per kurį jie pirmame etape nematys vienas kito, merginai vaikiną teks rinktis tik iš balso. O Dovilė bus nusiteikusi ypač drąsiai. Į klausimą, koks jos vardas, ji rėš:  „O iš balso nepažįsti?“ – ir paaiškino, kad ją įmanoma atpažinti iš balso, nes yra žinoma influencerė.

Kurį iš dviejų vyrų po aklojo pasimatymo pasirinks Dovilė ir pakvies į antrąjį pasimatymą? Ir ar po antrojo etapo dalyviai vienas kitam ištars „Taip“? Visa tai žiūrovai sužinos jau nuo šio antradienio per lnk.lt, pasimatymų laidoje „Renkuosi tave“ su Indre Stonkuviene.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: