Operatyviai sulaikyti jaunuoliai, apvogę ūkininką

Liepos 24-osios rytą Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Rokiškio rajono policijos komisariato (toliau– Rokiškio r. PK) budėtojai gavo pranešimą, kad Pandėlio seniūnijoje iš ūkininko pavogta apie 50 litrų dyzelino.

Į įvykio vietą atvykusi operatyvinė grupė nustatė, kad naktį „pasidarbavo“ kelių asmenų grupė. Jie iš gyvenamojo namo prieangio pavogė talpyklą su degalais ir iš kieme stovėjusio traktoriaus išleido nemažai degalų.

Nukentėjusysis su policijos pareigūnais pasidalijo savo pastebėjimais, o apylinkės inspektorė ir Prevencijos poskyrio patrulis skubiai nuvyko patikrinti įtartinų asmenų. Per kelias valandas jiems pavyko nustatyti jaunuolius, naktį pavogusius ūkininko degalus. Abu Pandėlio seniūnijos gyventojai rasti vieno jų namuose, dar miegantys po „naktinės“, o kambarys bei drabužiai – prisigėrę dyzelino kvapo.

Pažadinti vaikinai nesipriešino policijos pareigūnams, bet vėliau kieme vienas jų bandė sprukti. Pabėgti nuo jauno ir sportiško patrulio, besiruošiančio bėgti estafetę Medininkai–Vilnius, neturėjo šansų. Abu Pandėlio seniūnijos gyventojau pristatyti į Rokiškio r. PK, kur pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 straipsnio „ Vagystė“ 2 dalį. Pavogtus degalus įtariamieji spėjo parduoti.

Abu asmenys neteisti, bet dėl netinkamo gyvenimo būdo policijai žinomi.

Karolina Miganovičienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: