Orai: atkeliauja dar viena karščio banga

Šią savaitę orai palaipsniui šils vis labiau. Bus ne tik karšta, bet netrūks ir neramių epizodų, kuomet prapliups lietūs, lydimi perkūnijų. Karščiausios dienos numatomos ketvirtadienį ir penktadienį.

Šiandien šalyje vyraus permainingas debesuotumas. Vietomis, dažniau vakarinėse ir pietvakarinėse šalies vietovėse, nuvilnys trumpi lietūs, griaudės perkūnija. Pūs vidutinio stiprumo rytų, pietryčių krypties vėjas. Vilniuje ir Kaune oras šils iki 25, Šiauliuose ir Panevėžyje iki 26 laipsnių. Klaipėdoje bus apie 23 laipsnius šilumos.

Antradienio naktį daug kur bus išsibarstę lietaus ir perkūnijos židiniai. Temperatūra svyruos tarp 15–19 laipsnių šilumos. Liepos 6-osios dieną pro debesis žvilgčios saulė, daug kur prapliups lietus su perkūnija, galimi vėjo sustiprėjimai. Vilniuje ir Panevėžyje oras šils iki 26, Kaune ir Šiauliuose iki 27 laipsnių. Klaipėdoje bus apie 24 laipsnius šilumos.

Trečiadienį Lietuvoje karštis intensyvės. Popietinėmis valandomis vietomis nušniokš liūtys su perkūnija, galimi vėjo sustiprėjimai. Naktį temperatūra sieks 15–19 laipsnių šilumos. Dienos metu Vilniuje, Šiauliuose ir Panevėžyje oras šils iki 28, Kaune iki 29 laipsnių. Klaipėdoje bus apie 27 laipsnius šilumos.

Ketvirtadienį bus dar karščiau. Naktis numatoma tvanki, vyraus 17–20 laipsnių šiluma. Dienos metu temperatūra daug kur sieks 30, vietomis ir daugiau laipsnių. Po pietų kai kur, daugiausia vakarinėje šalies dalyje vėl formuosis lietaus ir perkūnijos debesys. Vilniuje oras įkais iki 29, Kaune, Šiauliuose ir Panevėžyje iki 30 laipsnių. Klaipėdoje bus apie 25 laipsnius šilumos.

Penktadienį numatomi ypač karšti orai. Palis tik kai kur, didesnė tikimybė šalies vakaruose, tad daugelyje vietovių saulė kepins nevaržomai. Pūs juntamesnis pietų krypties vėjas. Naktį atsigaivinti nelabai ir pavyks, laikysis 17–22 laipsnių šiluma. Dieną Vilniuje bus apie 31, Kaune, Šiauliuose ir Panevėžyje apie 32 laipsnius karščio. Klaipėdoje oras šils iki 28 laipsnių.

Remiantis www.gismeteo.lt orų prognozėmis, tikėtina, jog savaitgalį danguje protarpiais sukiosis debesys, o karštis jau nebus toks svilinantis.    


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: