Orai: dangus varvės ir toliau, pokyčiai – nuo sekmadienio

Antroje savaitės pusėje didesnių permainų nesulauksime – skėčių dar prireiks. Visgi, antroje savaitgalio pusėje jau turėtų būti daugiau pragiedrulių, o negausiai palis tik kai kur. Kitos savaitės pradžia, pagal dabartinius duomenis, turėtų pradžiuginti dar labiau.

Šiandien Lietuvoje ir vėl apsilankys trumpi lietūs, vietomis gali perkūnija sugriaudėti. Pūs apysmarkis pietų, pietvakarių krypties vėjas. Išsilaikys panaši šiluma kaip ir praėjusiomis dienomis. Vilniuje ir Kaune oras šils iki 17, Šiauliuose ir Panevėžyje iki 16 laipsnių. Klaipėdoje bus apie 13 laipsnių šilumos.

Penktadienio naktį žymesnių kritulių nenumatoma, vyraus pragiedruliai. Daug kur nusidrieks rūkas, vietomis gan tirštas. Temperatūra svyruos tarp 5–9 laipsnių šilumos. Pirma dienos pusė daug kur bus šviesi, o pietų daug kur formuosis lietaus židinukai. Vyraus nesmarkus vakarinių krypčių vėjas. Vilniuje oras šils iki 18, Kaune ir Panevėžyje iki 17 laipsnių. Šiauliuose bus apie 16, Klaipėdoje apie 13 laipsnių šilumos.

Šeštadienio naktį vietomis, o dieną daugelyje šalies vietovių trumpai ir negausiai palis. Pūs vidutinio stiprumo šiaurės, šiaurės vakarų krypties vėjas. Naktį numatoma 5–10 laipsnių šiluma. Dienos metu Vilniuje, Kaune ir Panevėžyje bus apie 15, Šiauliuose ir Klaipėdoje apie 13 laipsnių šilumos.

Sekmadienį numatoma daugiau pragiedrulių, nors vietomis iš praplaukiančių debesų dar gali šiek tiek palynoti. Pūs juntamesnis šiaurės, šiaurės rytų krypties vėjas. Naktį temperatūra sieks 4–9 laipsnius šilumos. Vilniuje, Panevėžyje ir Klaipėdoje oras šils iki 16, Kaune iki 17 laipsnių. Šiauliuose bus apie 15 laipsnių šilumos.

Remiantis www.gismeteo.lt orų prognozėmis, tikėtina, jog kitos savaitės pradžioje galėsime pailsėti nuo įkyraus lietaus, o temperatūra palaipsniui kils. Pagal dabartinius duomenis, pirmomis birželio dienomis termometrų stulpeliai gali pasiekti 20 laipsnių. 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: