Orai ir eismo sąlygos: naktį daug kur kils pūga

Eismo sąlygas sunkina snygis ir pūga! Būkite budrūs!

Dėl buvusio ir besitęsiančio snygio ir pūgos sudėtingos eismo sąlygos beveik visoje Lietuvoje. Pagrindinių  kelių dangos su šlapio ar pažliugusio sniego provėžomis, vietomis su prispausto arba puraus sniego sluoksniu iki 10-15 cm. Mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai su prispaustu sniegu, vietomis su puraus sniego sluoksniu iki 20 cm, slidūs. Slidžius kelių ruožus valo ir barsto AB „Kelių priežiūra“, tačiau vairuotojų prašome atsižvelgti į kelio dangos būklę ir rinktis saugų, o ne maksimaliai leistiną greitį bei laikytis didesnio nei įprasta saugaus atstumo. Tik vakarų Lietuvoje yra žiemiškai geros eismo sąlygos, čia kelių dangos daugiausia šlapios.

Beveik visoje Lietuvoje snygis, pietų, vidurio ir šiaurės Lietuvoje pūga Tik šalies vakaruose be kritulių. Oro temperatūra nuo 1 laipsnio šalčio iki 3 laipsnių šilumos.

Naktį eismo sąlygas sunkins snygis ir pūga! Būkite budrūs!

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis naktį sniegas, vietomis smarkus. Daug kur pūga. Vėjas šiaurės vakarų, vakarų, 9–14 m/s, daug kur gūsiai 15–19 m/s. Žemiausia temperatūra nuo 2 laipsnių šalčio iki 2 laipsnių šilumos.

Eismoinfo.lt


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: