Orai: kovas atsisveikino šilumos šuoliu

Šiandien šalyje sulaukėme didžiausios šią savaitę šilumos. Tik prie jūros buvo gaiviau.

Vilniuje ir Kaune oras šilo iki 15, Panevėžyje iki 14 laipsnių. Šiauliuose buvo apie 12, Klaipėdoje apie 7 laipsnius šilumos.

Ketvirtadienį, balandžio 1-ąją, šiluma atslūgs, sulauksime kritulių. Suksis šiaurinių krypčių vėjas.

Nakties valandomis daug kur nusidrieks rūkas, temperatūra svyruos tarp 1–5 laipsnių šilumos, vietomis bus apie nulį. Antroje nakties pusėje, paryčiais, šiaurinius šalies rajonus pasieks krituliai.

Ryte ir pirmoje dienos pusėje krituliai apims daugiausia pajūrį, šiaurinius ir šiaurės rytinius šalies rajonus. Ne tik lis, bet vietomis iškris ir šlapdriba.

Po pietų krituliais nešini debesys pasieks ir likusias šalies vietoves. Vėliausiai dangus prapliups pietrytiniuose šalies rajonuose.

Vėsiausia bus Žemaitijoje, pajūryje, didesnėje Aukštaitijos dalyje, čia dieną temperatūra svyruos tarp 4–7 laipsnių šilumos. Suvalkijoje ir Dzūkijoje bus šilčiau, čia vyraus 9–14 laipsnių šiluma. Šilčiausia bus pietiniuose šalies pakraščiuose.

Nuo penktadienio, pirmomis balandžio dienomis, Lietuvoje įsivyraus vėsesni orai. Naktimis sugrįš silpnai neigiamos temperatūros, o dienomis vyraus 4–8 laipsnių šiluma.

Išsilaikys šiaurės, šiaurės vakarų vėjas. Numatomas permainingas debesuotumas, vis sulauksime kritulių.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: