Orai: naktį daug kur numatomi mišrūs krituliai, vietomis bus plikledis, galima lijundra

Eismo sąlygas sunkina gūsingas vėjas! Būkite budrūs!

Šiuo metu sudėtingiausios eismo sąlygos dėl lijundros ir plikledžio yra Raseinių rajone.

Kitur visoje šalyje pagrindinių valstybinės reikšmės kelių dangos daugiausia drėgnos arba šlapios, tik vidurio ir pietų Lietuvoje yra sausų kelių ruožų. Šiaurės rytų, rytų Lietuvoje pažliugusio sniego vietomis yra ir ne tik rajoniniuose, bet ir mažesnio eismo intensyvumo krašto keliuose.

Mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai didžiojoje šalies dalyje išlieka provėžoti, aplediję, kai kur padengti pažliugusio ar prispausto sniego sluoksniu.

Vakarų ir šiaurės Lietuvoje krituliai, daugiausia lietus arba dulksna, Šiaulių apskrityje lietus vietomis pereinantis į šlapdribą. Likusioje šalies dalyje be žymesnių kritulių. Oro temperatūra nuo 2 laipsnių šalčio iki 3 laipsnių šilumos.

Vairuotojai, atkreipkite dėmesį į tai, jog esant stipriam vėjui ant kelių dangų, ypač miškingose vietovėse, gali būti nuvirtusių medžių ar nukritusių šakų.

Naktį eismo sąlygas sunkins gūsingas vėjas ir plikledis! Būkite budrūs!

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis naktį daug kur numatomi mišrūs krituliai, vietomis bus plikledis, galima lijundra. Pūs stiprus vėjas – pietvakarių, pereinančio į vakarų, šiaurės vakarų vėjo gūsiai daug kur sieks 16–21 m/s, šalies vakaruose 22–27 m/s, pajūryje antroje nakties pusėje 28–30 m/s.

Žemiausia oro temperatūra naktį nuo 3 laipsnių šalčio iki 1 laipsnio šilumos, vakariniame šalies pakraštyje nuo 2 iki 4 laipsnių šilumos.

Eismoinfo.lt


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: