Orai: naktį vietomis pasnigs, temperatūra vietomis kris iki 19–22 laipsnių šalčio

Keliuose yra slidžių ruožų būkite budrūs. Vairuokite atsargiai!

Sudėtingesnės eismo sąlygos dėl snygio išlieka vakarinėje šalies dalyje. Šilutės, Klaipėdos ir Tauragės rajonuose pagrindinių kelių dangos vietomis padengtos puraus arba pažliugusio sniego sluoksniu, provėžotos, slidžios.

Likusioje šalies dalyje magistralinių kelių dangos sausos arba drėgnos, tačiau krašto ir mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai išlieka provėžoti ir vietomis slidūs.

Slidžius ir apsnigtus kelių ruožus valo ir barsto AB „Kelių priežiūra“, tačiau vairuotojų prašome rinktis saugų, o ne maksimaliai leistiną greitį ir atkreipti dėmesį į pavojingus kelių ruožus ir sumažinti greitį prieš juos, t. y. sankryžas, miško proskynas, taip pat būti atidžius važiuojant per tiltus ir viadukus.

Šiuo metu snyguriuoja daugelyje šalies rajonų, išskyrus Marijampolės ir Skuodo rajonus, taip pat Šiaulių ir Kauno apskritis. Oro temperatūra nuo 8 iki 13 laipsnių šalčio. 

Naktį eismo sąlygas sunkins snygis! Būkite budrūs!

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis naktį vietomis snygis. Temperatūra kris iki 13–18, rytinuose ir pietiniuose rajonuose vietomis iki 19–22, vakariniuose rajonuose vietomis iki 12 laipsnių šalčio.

eismoinfo.lt


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: