Aina.lt nuotr.

Orai: nelis ir toliau, bet šiluma greitai atsitrauks

Šią savaitę Lietuvoje toliau tvirtai laikysis ramūs ir sausi orai, dienos bus menkai debesuotos. Savaitės pradžioje palepins ir didesnė šiluma, tačiau jau antroje jos pusėje sulauksime vėsesnių permainų.

Pirmadienis Lietuvoje bus sausas ir saulėtas. Pūs silpnas, nepastovios krypties vėjas. Vilniuje ir Kaune oras šils iki 7, Šiauliuose ir Panevėžyje iki 8 laipsnių. Klaipėdoje bus apie 6 laipsnius šilumos.

Antradienį didesnių permainų nebus: išsilaikys menkai debesuotas dangus, dvelks nesmarkus pietų, pietryčių krypties vėjas. Nakties valandomis temperatūra svyruos tarp 0–5 laipsnių šalčio. Dienos metu termometrų stulpeliai kils aukščiau nei pirmadienį. Vilniuje, Kaune ir Panevėžyje oras sušils iki 9, Šiauliuose ir Klaipėdoje iki 8 laipsnių. Vietomis temperatūra kils iki 10 laipsnių šilumos.

Trečiadienį kai kur danguje sukiosis daugiau debesų, tačiau kritulių jie neatneš. Išsilaikys nestiprus pietryčių vėjas. Nakties valandomis temperatūra svyruos tarp 0–4 laipsnių šalčio. Dienos metu Vilniuje oras šils iki 8 laipsnių. Kaune, Panevėžyje, Šiauliuose ir Klaipėdoje bus apie 9 laipsnius šilumos.

Ketvirtadienį jau numatomi vėsesni orai, tačiau lietaus vis dar nebus. Nakties valandomis temperatūra svyruos tarp 0–6 laipsnių šalčio. Dienos metu pūs juntamesnis rytų, pietryčių krypties vėjas. Termometrų stulpeliai jau taip aukštai nebekils. Vilniuje oras sušils iki 4, Kaune, Šiauliuose ir Panevėžyje iki 5 laipsnių. Klaipėdoje bus apie 6 laipsnius šilumos.

Penktadienio dangus bus mažai debesuotas, kritulių neprognozuojama. Naktį šals iki 2–8 laipsnių šalčio, žemiausia temperatūra numatoma šalies rytuose. Dienos metu Vilniuje ir Klaipėdoje bus apie 4, Kaune, Šiauliuose ir Panevėžyje apie 5 laipsnius šilumos.

Remiantis www.gismeteo.lt orų prognozėmis, savaitgalį didesnių pasikeitimų nenumatoma: naktimis spustels šaltukas, o dienomis vyraus panaši šiluma kaip ir penktadienį. Kritulių neprognozuojama, palepins saulė.

https://www.gismeteo.lt/


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: