Orai: Pasvalio rajone susiformavo rūkas

Eismo sąlygas sunkina pustymas! Vairuokite atsargiai!

Lietuvoje sudėtingesnės eismo sąlygos Joniškio, Vilkaviškio, Prienų, Kaišiadorių rajonuose. Čia visuose keliuose pasitaiko slidžių ruožų su puraus ar pažliugusio sniego sluoksniu, kuris vietomis siekia iki 10 cm. Alytaus rajone yra sunkiai pravažiuojamų rajoninių kelių ruožų. Šiaulių, Pasvalio, Joniškio ir Trakų rajonuose pusto, o Prienų rajone eismo sąlygas sunkina pūga. Pasvalio rajone susiformavo rūkas, matomumas vietomis sumažėjęs iki 50 m.

Likusioje šalies dalyje pagrindinių kelių dangos drėgnos, vietomis sausos, tačiau mažesnio eismo intensyvumo keliai išlieka slidūs, provėžoti, su prispausto ar pažliugusio sniego sluoksniu, yra ir apledėjusių kelių ruožų. Slidžius kelių ruožus valo ir barsto AB „Kelių priežiūra“, tačiau vairuotojų prašome būti atidžius ir neskubėti bei pasirinkti esamai kelio dangos būklei tinkamą greitį ir jo neviršyti.

Šalyje be kritulių. Oro temperatūra nuo 3 iki 7 laipsnių šalčio. 

Naktį eismo sąlygas sunkins snygis ir pustymas! Būkite budrūs!

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis naktį debesuota su pragiedruliais. Kai kur trumpai pasnigs, pustys. Vėjas besikeičiančios krypties, 4–9 m/s, pajūryje iki 12 m/s. Žemiausia oro temperatūra nuo 10 iki 15, vietomis nuo 16 iki 18 laipsnių šalčio, pajūryje nuo 7 iki 9 laipsnių šalčio.

Eismoinfo.lt


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: