Orai: plūstels didesnė šiluma, bet neilgam

Artimiausiomis dienomis termometrų stulpeliai Lietuvoje ir vėl kils aukščiau, tačiau kasdien tai vienur, tai kitur vis pasirodys lietaus ir perkūnijos debesys.

Pirmadienį daugelyje šalies vietovių prapliups trumpi lietūs, vietomis lydimi perkūnijų. Pūs vidutinio stiprumo vakarų, šiaurės vakarų krypties vėjas. Vilniuje ir Kaune oras šils iki 23, Šiauliuose ir Panevėžyje iki 24 laipsnių. Klaipėdoje bus apie 22 laipsnius šilumos.

Antradienio naktį vietomis truputį palis, temperatūra svyruos tarp 12–17 laipsnių šilumos. Dienos metu daugės saulėtų akimirkų, debesys su lietumi pasirodys tik kai kur, didesnė tikimybė, šiaurinėse ir rytinėse šalies vietovėse. Išsilaikys vidutinio stiprumo vakarų, šiaurės vakarų krypties vėjas. Vilniuje bus apie 24, Kaune, Šiauliuose ir Panevėžyje apie 25 laipsnius šilumos. Klaipėdoje oras šils iki 23 laipsnių.

Trečiadienį temperatūra stiebsis dar aukščiau, kritulių tikimybė maža. Pūs nesmarkus vakarinių krypčių vėjas. Naktį vyraus 12–16 laipsnių šiluma, kiek šilčiau bus prie jūros. Dienos metu Vilniuje ir Klaipėdoje termometrai fiksuos 25, Šiauliuose 26 laipsnius šilumos. Kaune ir Panevėžyje bus apie 27 laipsnius šilumos.

Ketvirtadienį taip pat netrūks šilumos, ji bus dar laipsniu kitu didesnė, tačiau vietomis prapliups lietūs ir perkūnijos, ypač vakarinėse šalies vietovėse. Nakties valandomis palis tik kai kur, vyraus 14–18 laipsnių šiluma. Dienos metu Vilniuje ir Panevėžyje oras šils iki 28, Kaune ir Šiauliuose iki 27 laipsnių. Klaipėdoje numatoma 24 laipsnių šiluma.

Penktadienį Lietuvoje išsilaikys šilti orai, vietomis vėl nušniokš vasariškas lietus, perkūnijos. Naktį bus apie 14–19 laipsnių šilumos. Dienos metu Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje oras sušils iki 25, Šiauliuose ir Panevėžyje iki 26–27 laipsnių.

Remiantis www.gismeteo.lt orų prognozėmis, savaitgalį, tikėtina, jog Lietuvoje šiluma atslūgs, tad prognozuojami gaivesni ir drėgnesni orai.     


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: