Orai: šiluma nelepins, bus ir snaigių

Savaitės pradžioje Lietuvos peizažą vietomis paįvairins snaigės. Visgi, per ateinančias dienas krituliai trauksis, dangus bus giedras, atšals smarkiau.

Šiandien šalyje numatomas nepastovus debesuotumas. Kai kur, dažniau rytinėse šalies vietovėse pabirs snaigės. Pūs žvarbokas šiaurės, šiaurės vakarų krypties vėjas. Vilniuje ir Šiauliuose oras šils iki 3, Kaune ir Panevėžyje iki 4 laipsnių. Klaipėdoje bus apie 5 laipsnius šilumos.

Antradienį bus debesuota su pragiedruliais. Naktį temperatūra kris iki 1–6, šalies rytuose iki 7–9 laipsnių šalčio. Dienos metu vietomis truputį pasnigs. Termometrų stulpeliai kilti neskubės, ypač šalies rytuose, kur laikysis silpnai neigiama temperatūra. Vilniuje šals iki 1, Panevėžyje iki 2 laipsnių. Kaune ir Šiauliuose bus apie nulį, Klaipėdoje apie 2 laipsnius šilumos.

Trečiadienio naktį vietomis pasnigs. Temperatūra svyruos tarp 0–5 laipsnių šalčio. Dienos metu dangus giedrės, pūs vidutinio stiprumo rytinių krypčių vėjas. Vilniuje bus apie nulį. Kaune, Šiauliuose ir Panevėžyje oras šils iki 2, Klaipėdoje iki 6 laipsnių. Vakare termometrų stulpeliai sparčiai kris žemyn.

Ketvirtadienį vyraus mažai debesuotas dangus. Naktį atšals smarkiau ir temperatūra svyruos tarp 4–7, o šalies rytuose tarp 8–13 laipsnių šalčio. Diena bus saulėta, pūs silpnas rytų, pietryčių vėjas. Vilniuje šals iki 1 laipsnio. Kaune, Šiauliuose ir Panevėžyje bus apie 1, Klaipėdoje apie 2 laipsnius šilumos. Vakare šaltis vėl stiprės.

Penktadienis taip pat bus šaltokas, bet giedras. Išsilaikys rytinių krypčių vėjas. Nakties valandomis temperatūra svyruos tarp 3–7, šalies rytuose tarp 8–13 laipsnių šalčio. Dienos metu vyraus saulėtas dangus ir malonesnė šiluma. Vilniuje oras šils iki 2, Kaune ir Klaipėdoje iki 3 laipsnių. Šiauliuose ir Panevėžyje bus apie 4 laipsnius šilumos.

Remiantis www.gismeteo.lt orų prognozėmis, savaitgalį Lietuvoje išsilaikys sausi ir šviesūs orai. Naktimis šaltis palaipsniui mažės, o dienomis temperatūra kils aukščiau nei penktadienį.

https://www.gismeteo.lt/


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: