Orai: šv. Kalėdos daug kur bus baltos ir šaltos

Artėjant gražiausioms metų šventėms žiemiški orai nesitrauks. Kasdien daugiau ar mažiau pasnigs. Visgi, pajūryje orai nebus itin malonūs, čia ir vėjas pūs smarkiau, ir krituliai bus skystesnio pavidalo.

Šiandien daugelyje šalies vietovių numatomas sniegas, pajūryje vyraus mišresni krituliai, čia temperatūra šoktels aukščiau. Pūs apysmarkis pietvakarių krypties vėjas, vietomis pustys, prie jūros gūsiai stiprės iki 16–18 metrų per sekundę. Vilniuje šals iki 4, Kaune iki 2 laipsnių. Šiauliuose ir Panevėžyje bus apie 3 laipsnius šalčio, Klaipėdoje apie 2 laipsnius šilumos.

Penktadienio naktį daug kur snigs, temperatūra svyruos tarp 4–8 laipsnių šalčio, tik pajūryje šaltis laipsniu kitu bus mažesnis. Eismo sąlygos bus sudėtingos. Šv. Kūčių dieną daugelyje vietovių snaigės birs ir toliau, pajūryje numatoma šlapdriba. Pūs apysmarkis vakarinių krypčių vėjas, prie jūros gūsiai sieks 15–18 metrų per sekundę. Vietomis pustys. Dienos metu šaltis bus kiek švelnesnis. Vilniuje, Šiauliuose ir Panevėžyje šals iki 2–3 laipsnių. Kaune bus apie 1 laipsnį šalčio, Klaipėdoje apie 2 laipsnius šilumos.

Šeštadienį, per Kalėdas, snigs ne taip intensyviai ir tik kai kur, pro debesis vis dažniau pažvelgs saulė, tad dangus bus gerokai šviesesnis. Išsilaikys neramus vakarinių krypčių vėjas, prie jūros gūsiai stiprės iki 16–20 metrų per sekundę, čia vyraus mišrūs krituliai, daugiausia skystesnio pavidalo. Naktis numatoma jau šaltesnė nei praėjusi ir temperatūra svyruos tarp 7–13 laipsnių šalčio, tik pajūryje jis bus kiek mažesnis. Dienos metu Vilniuje ir Panevėžyje šals iki 4, Kaune ir Šiauliuose iki 3 laipsnių. Klaipėdoje oras sušils iki 1 laipsnio šilumos.

Sekmadienį, antrąją Kalėdų dieną, taip pat vyraus šviesus dangus, truputį pasnigs tik vietomis, pajūryje vėl kris mišresni krituliai. Teks pasisaugoti keliuose. Naktį temperatūra svyruos tarp 3–8 laipsnių šalčio. Dienos metu Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose bus apie 3, Panevėžyje apie 2 laipsnius šalčio. Klaipėdoje oras šils iki 1 laipsnio šilumos. Visgi, vakarėjant, temperatūra kris sparčiau, bus slidu.

Remiantis www.gismeteo.lt orų prognozėmis, kitos savaitės pradžioje Lietuvoje išsilaikys žiemiški orai, o šaltis sustiprės.

https://www.gismeteo.lt/


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: