Ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu apdovanota panevėžietė

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda pasirašė dekretą, kuriuo jų nuopelnus motinystei ir globai, už atsakingumą, pasiaukojimą, įkvepiantį pavyzdį savo bendruomenei ir visai visuomenei Motinos dienos proga ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu apdovanojo 44 motinas bei globėjas. Apdovanotųjų gretose – ir panevėžietė Alvyra Norkūnienė, pagimdžiusi, išauginusi ir gerai išauklėjusi 5 vaikus.

Pasak Prezidento, apdovanodama ypatingai nusipelniusias mamas, valstybė išreiškia pagarbą ir dėkingumą visoms motinoms ir globėjoms.

Apdovanojimą pelniusią panevėžietę pasveikino ir Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas: „Sveikinu Jus garbingo apdovanojimo proga. Linkiu, kad artimiesiems dovanojamas dėmesys grįžtų nuoširdžiu dėkingumu, kad Jūsų namus gaubtų jausmas, kad kasdien Jus lydėtų brangiausių žmonių šypsenos ir džiugintų stipri sveikata“.

Dėl epidemiologinės situacijos šiemet iškilmingą mamų apdovanojimo ceremoniją Prezidentūros rūmuose keičia asmeniniai apdovanotųjų sveikinimai. Mamoms ir globėjoms apdovanojimus išvežios į namus ir asmeniškai įteiks Prezidento patarėjai.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite:

Leave a Reply