„Orientacinės – ARKA“ – nustebino kiekvieną panevėžietį

Gegužės 10 dieną, Panevėžio miestą sudrebino Lietuvos moksleivių sąjungos Panevėžio mokinių savivaldų informavimo centro organizuojamos orientacinės varžybos „ORIENTACINĖS – ARKA“, skirtos paminėti 11-osioms Lietuvos įstojimo į Europos Sąjungą, metinėms. Dalyvių laukė nauja pažintis su gimtuoju miestu – Panevėžiu bei Lietuvos naryste Europos Sąjungoje.

Orientacinės varžybos vyko kiek neįprastu formatu, nes dalyviai galėjo ne tik bėgti ar eiti, bet ir važiuoti dviračiais ar viešuoju miesto transportu. Kadangi šiemet Lietuva švenčia 11-uosius narystės metus Europos Sąjungoje, norint tai paminėti, orientacinių dalyvių laukė 11 stotelių visame mieste. Kiekvienoje stotelėje laukė vis skirtingos užduotys, kurios buvo ne tik puikios nuotaikos užtaisas, tačiau ir puikus būdas dar geriau susipažinti su Europos Sąjunga!

Gegužės 10 dieną, 12 val., Laisvės aikštėje nuskambėjus švilpukui, orientacinėse startavo net 18 komandų, kurias sudarė po 4-5 moksleivius! Komandos kiek įmanydamos stengėsi laimėti ir skubėti į punktus – nugalėtojų laukė šaunūs rėmėjų prizai. Nors ir komandos turėjo įveikti tolimus atstumus nuo vienos stotelės iki kitos ir dar spėti atlikti paskirtas užduotis, visos 18 komandų finišavo paskutinėje stotelėje – PC „BABILONAS“- kur visų dalyvių ir svečių laukė įspūdingi Vytauto Mikalausko menų gimnazijos ir vaikų ir dainavimo studijos solisčių pasirodymai, bei, žinoma, rėmėjų įsteigti prizai!

Visų orientacinių varžybų „ORIENTACINĖS – ARKA“ dalyvių laukė Kavos ir kokteilių baro „Cosmos“, restoranų tinklo „Čili pica“, biuro prekių tinklo „Office day“ steigtos dovanos, tačiau laimėtojams, tai dar ne viskas – jų laukė specialūs PC „BABILONAS“, teatras „Menas“ bei KTU Panevėžio fakulteto įsteigti prizai! Taip pat, prie sėkmingo renginio prisidėjo moksleivių draugai – Spaudos tinklas Print4You bei Panevėžio autobusų parkas, kurių dėka, dalyvių kortelės buvo nemokamas autobusų bilietas, orientacinių varžybų metu!

Nors orientacinės varžybos jau įvyko, tai dar nepabaiga. Lietuvos moksleivių sąjungos Panevėžio mokinių savivaldų informavimo centro socialinio tinklalapio „Facebook“ profilyje, komandos varžosi dėl europietiškiausios komandos titulo. Daugiausiai paspaudimų „patinka“ sulaukusios komandos laukia specialus prizas!

Lietuvos moksleivių sąjungos Panevėžio mokinių savivaldų informavimo centras savo veiklą pradėjo tik 2014 metų rugsėjo mėnesį, iki šiol spėjo suorganizuoti ne vieną didelio mokinių susidomėjimo sulaukusį renginį t.y. Steigiamąjį Forumą, Vadovų Klubus, Regioninę Žiemos Konferenciją, Sausio 13-ajai paminėti skirtą renginį „13 priežasčių prisiminti“, garsiai nuaidėjusius aktyviausių mokinių apdovanojimus „AMA 2014“ bei iniciatyvos „Lietuvai ir man“ renginį Panevėžyje. Tačiau, pagrindinis padalinio uždavinys – bendrauti su Panevėžio regiono mokyklų moksleiviais, spręsti jų mokyklose iškilusias problemas bei stengtis sukurti tvirtą ir stiprią moksleivių bendruomenę.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: