Orientacinio sporto entuziastai rungėsi Krekenavoje

Spalio 3 d. įvyko orientavimosi sporto renginys „Atrask Krekenavą“. Kaip Lietuvai svarbus krepšinis, taip krekenaviečiams – orientavimosi sportas. Prie šios sporto šakos populiarinimo yra prisidėjusi mokytoja Birutė Klikūnienė, šio sporto pradininkė Krekenavoje. Daugiau nei prieš 50 metų meile orientavimosi sportui ji užkrėtė ne vieną Krekenavos gyventoją, išugdė daug gerų sportininkų.

Renginys „Atrask Krekenavą“ šiemet vyko jau šeštą kartą. Kiekvienais metais atvyksta vis daugiau dalyvių. Šiemet dalyvavo net 140 orientacinio sporto entuziastų iš visos Lietuvos. Didžioji dauguma jų – 110 – įveikė trumpąją apie 36 km ilgio trasą, likę 30 – ilgąją 65 km trasą. Tačiau nepriklausomai nuo pasirinktos trasos, kiekvienas dalyvis savaip atrado Krekenavą.

Išvargusius, tačiau be galo laimingus sportininkus sveikino Seimo narys Domas Petrulis, Krekenavos Bazilikos klebonas Gediminas Jankūnas, orientavimo sporto klubo „Arboro“ vadovai. „Džiugu, kad šią gražią saulėtą rudens dieną pati gamta leido visiems ne tik pasidžiaugti Panevėžio kraštu, bet ir pasisemti naujų pozityvių minčių, energijos. Tikiuosi, kad visus dalyvius pakerėjo Krekenavos apylinkės ir mūsų regioninis parkas!“ – sveikindamas nugalėtojus ir įteikdamas jiems taures sakė Seimo narys Domas Petrulis. Klubo „Arboro“ vadovas Giedrius Valantinas, šio renginio organizatorius, dėkodamas rėmėjams, savanoriams ir visiems geros valios žmonėms, bent maža dalimi prisidėjusiems prie šito neužmirštamo renginio, netvėrė džiaugsmu. „Kai matai tiek pavargusių, tačiau linksmų ir laimingų veidų, supranti, kad visas vargas – ne veltui“.

Po varžybų visus dalyvius, rėmėjus, sporto entuziastus organizatoriai pakvietė į pikniką. Visus vaišino keptomis dešrelėmis bei karšta arbata. Iki kitų metų!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: