Ožkos metais – tradicinis ožkų paradas Ramygaloje jau šį savaitgalį!

Birželio 20 d., šį šeštadienį, visi kviečiami į Ramygalą, kurioje jau šeštąjį kartą vyks Ožkų paradas. Nuo 2010 metų čia renkama gražiausia ožka. Ramygala, surengusi unikalų ožkų paradą, išgarsėjo ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Tradicinė šventė jau tapo Ramygalos miestelio gimtadienio dalimi. Šiemet Ožkų grožio konkurse žada dalyvauti net 7 raguotosios. Į neįprastą renginį kasmet suvažiuoja dalyviai ne tik iš aplinkinių rajonų, bet ir iš visos Lietuvos.

Nuo 15 val. Ožkų parado iniciatorius socialdemokratas Seimo narys Domas Petrulis šiemet organizuoja ir vaikų piešinių ant asfalto konkursą. Jis taip pat skiriamas Ramygalos ožkai. Miestelio mažieji dailininkai pieš ožkas, kurios, tikimasi, taps prototipu tos ožkos, kuriai ir bus pastatytas paminklas Ramygaloje.

Seimo narys, socialdemokratas D. Petrulis įsitikinęs, kad paminklas ožkai turi būti pastatytas būtent šiais, 2015-aisiais – Ožkos metais.

„Ramygala, nuo seno garsėjanti kaip ožkų miestas, iki šiol dar neturi paminklo raguotajai. Buvau Ožkų parado iniciatorius, privalau ir paminklą ožkai pastatyti! Tikiu, kad jis taps traukos centru. Pravažiuojantys pro šalį turės galimybę ir prisėsti šalia, ir nusifotografuoti. Šie metai tam ypač tinkami“, – įsitikinęs paminklo ožkai idėjos autorius D. Petrulis.

Paramos ir labdaros fondas „Nebūk abejingas“ atidaro sąskaitą, skirtą rinkti lėšas paminklo statybai. Sąskaitos Nr. LT157044060008033465. Nuo šeštadienio visi norintys galės paaukoti lėšų ir taip prisidėti prie unikalaus projekto.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: