P. Jankavičius (Asm. archyvo nuotr.).

P. Jankavičius „Pasivijus lėtesnį lenktynininką trasoje, progų aplenkti jį – gali būti nedaug“

Gera pradžia – pusė darbo, taip būtų galima apibūdinti lietuvio Povilo Jankavičiaus pirmuosius kilometrus treniruotėse „Mitjet“ serijos lenktynių etape Italijoje. „One racing“ komandai atstovaujantis lietuvis pirmosios treniruotės metu pademonstravo ketvirtą laiką, o antrojoje treniruotėje į priekį užleido tik prancūzų sportininką Romain Damiani ir liko antras.

Pats lietuvis savo rezultato itin nesureikšmina, nes, jo teigimu, viskas paaiškės rytoj – per kvalifikacinius važiavimus.

„Tempas ir rezultatas tikrai neblogas, lyginantis su kitais varžovais. Top5 tikrai galime važiuoti. Žinoma, sieksime geriausio rezultato, tačiau viskas paaiškės per rytojaus kvalifikaciją. Ji tikrai gali būti sudėtinga ir ne iš lengvųjų. Visgi važiuoja 29 automobiliai, o trasa nėra tokia ilga. Taip pat reikia įvertinti ir tai, kad yra ne tik greitesnių, bet ir lėtesnių lenktynininkų. Greitosiose trasos vietose daugiau mažiau visų greitis yra vienodas, o posūkiuose jau galima ir užstrigti. Per vieną ratą labai lengvą vieną lėtesnių sportininkų pasivyti ir nerasti progos aplenkti. Automatiškai, tai atsilieps rezultatui. Tad kvalifikacijoje bus svarbu atrasti tarpą, kad niekas nepamaišytų ir maksimaliai pravažiuoti greitu tempu“, – po treniruočių kalbėjo „One Racing“ lenktynininkas P. Jankavičius.

Lietuvio teigimu, oro sąlygos Italijoje yra idealios „Mitjet“ serijos automobiliams. Netoli Romos esančioje Vallelunga trasoje orai saulėti, bet su debesimis, vyrauja 14-16 laipsnių šiluma. Tokios oro sąlygos neleidžia automobiliams perkaisti, o lenktynininkai gali mėgautis greičiu.

Beje, italai itin laukia pirmųjų lenktynių startų ir seks rezultatus bei stebės kaip seksis sportininkui iš Lietuvos. Mat, praėjusiais metais būtent Povilas Jankavičius čempiono titulą „iš rankų“ išlupo per paskutinį etapą ir paskutines sekundes iš visą čempionatą dominavusių Italijos lenktynininkų Matteo Desideri ir Prieandrea de Marco.

„Mitjet“ serijos etapo Italijoje kvalifikacijos laikas yra numatytas 11:35 val. Lietuvos laiku. Kvalifikacijos ir lenktynių rezultatus galima stebėti realiu laiku čia: https://vallelunga.it/timing/html/Page1.htm.

Oficialus lenktynių puslapis: https://www.mitjetitalia.it, varžybos bus transliuojamas ir „Mitjet Italia“ „YouTube“ kanale: https://www.youtube.com/@MitjetItalia/featured. Keturias savaitgalio lenktynių tiesioginių transliacijų laikai: šeštadienį Lietuvos laiku bus transliuojama 15:20 ir 18:40 val., o sekmadienį – 11:25 ir 18:15 val. „One Racing“ komandą galima sekti  Instagram: @oneracingacademy.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: