P. Janušausko atsisveikinimo rungtynėse iškovotos lygiosios

Sekmadienį FK „Panevėžys“ užbaigė A lygos sezoną. Panevėžiečiai namuose 2:2 (2:1) sužaidė lygiosiomis su „Hegelmann Litauen“ ekipa iš Kauno rajono. Tai buvo ir paskutinės daugkartinio Lietuvos čempiono Pauliaus Janušausko rungtynės.

Šių metų čempionate Aukštaitijos sostinės klubas užėmė ketvirtąją vietą. FK „Panevėžys“ antrą sezoną iš eilės iškovojo teisę rungtyniauti UEFA Konferencijų lygos turnyre.

Jau trečiąją rungtynių minutę krito pirmasis įvartis. Paulius Janušauskas iš tolimos distancijos sėkmingai perkėlė kamuolį per atsitraukusį vartininką – 1:0. Panevėžiečiai nemažino apsukų ir toliau stengėsi spausti varžovus jų aikštės pusėje. Net dvi puikias progas turėjo Jeffrey Sarpongas, viena jų baigėsi smūgiu į virpstą.

Besibaigiant pirmajai rungtynių daliai, „Hegelmann Litauen“ taip pat suaktyvino savo puolimą. Tai iliustravo ir uždirbtas 11 metrų baudinys į Panevėžio ekipos vartus. Nauris Petkevičius 43-iąją minutę išlygino rezultatą (1:1).

Tačiau tai nebuvo pirmojo kėlinio pabaiga. J. Sarpongas įspūdingo grožio smūgiu per pridėtą laiką vėl išvedė Aukštaitijos klubą į priekį – 2:1.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui, padidinti šeimininkų persvarą galėjo Eligijus Jankauskas, tačiau jo smūgis skriejo visai šalia varžovų vartų. Abi ekipos nevengė žaisti atviro futbolo, tad tiek prie vienų, tiek prie kitų vartų netrūko pavojingų momentų.

80-ąją rungtynių minutę panevėžiečiai antrą kartą prasižengė savo baudos aikštelėje. N. Petkevičius ir vėl sužaidė užtikrintai – 2:2. Tokiu rezultatu „Panevėžys“ užbaigė šias rungtynes bei šį sezoną.

Susitikimą su „Hegelmann Litauen futbolininkais panevėžiečiai žaidė tokios sudėties: Danas Šimkevičius, Matheusas Bissi, Justinas Januševskis, Rafaelis Floro, Chrysovalantis Kozoronis, Domantas Antanavičius, Tautvydas Eliošius, Paulius Janušauskas (16 min. Eligijus Jankauskas, 75 min. Gustas Žederštreimas), Jeffrey Sarpongas, Elivelto, Sebastianas Vasquezas (46 min. Matijus Remeikis).