P. Narkevičius: dalindamiesi gauname patys

Panevėžietis, žemės ūkio viceministras Petras Narkevičius prieš Kalėdas padėjęs suorganizuoti labdarą „Bietliejaus“ valgyklėlei tuo neapsiribojo. Pirmadienį P. Narkevičiaus ir jo komandos vizito sulaukė ir Lietuvos agentūros SOS vaikai Panevėžio skyrius bei jo vadovė Irma Zabulionytė.

„Džiaugiuosi su bičiuliais dar vienu geru darbu. Didelį ačiū norėčiau pasakyti ūkininkams, kurie noriai ir ženkliai prisideda prie paramos. Turime planų ir ateičiai, nes tai neturėtų būti vienadienė akcija”, – po gražios akcijos sakė P. Narkevičius. 

2002 metais prie agentūros SOS vaikai Panevėžio skyriaus buvo įkurti šeimos namai, kur teikiama kompleksinė pagalba šeimai. Šiuo metu čia veikia moterų krizių centras, vaikų dienos centras, labdaros valgykla, kur kasdien pamaitinama iki 50 žmonių. Į šią įstaigą, padedančią laikinus sunkumus patiriančioms moterims, labdaros akcijos organizatoriai atvežė įvairių daržovių, kurių užteks ne vienam mėnesiui.

Pabendravę prie arbatos puodelio su agentūros SOS vaikai Panevėžio skyriaus vadove I. Zabulionyte ir šios įstaigos gyventojomis, visi sutarė: dalintis reiškia gauti pačiam.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: