P. Narkevičius: prašau rinkėjų nuomonės

LR Seimo narys Petras Narkevičius, norėdamas geriau žinoti žmonių nuomones aktualiais valstybei bei visuomenei klausimais, tęsia pradėtą apklausų ciklą.

Šiuo metu viena iš daugybę ginčų ir polemikos keliančių aktualijų – Darbo kodekso, Užimtumo, Ligos ir motinystės socialinio draudimo, Nedarbo socialinio draudimo, Socialinio draudimo pensijų ir kitų siūlomų keisti teisės aktų projektai. Lietuvos pramonininkų konfederacija skaičiuoja, kad naujasis socialinis modelis padėtų sukurti apie 90 tūkst. naujų darbo vietų. Projektą kritikuoja profesinių sąjungų atstovai, kurių nuomone, iš darbuotojų ketinama atimti daugybę garantijų, todėl reforma gali lemti neramumus visuomenėje.

“Darbo santykiai užima labai svarbią beveik kiekvieno mūsų gyvenimo dalį. Vyriausybė naujo socialinio modelio projektą jau gegužę ketina teikti Seimui, o pakeitimai įsigaliotų nuo 2016 metų pradžios. Atstovaudamas Seime savo rinkėjus, noriu žinoti jų nuomonę šiuo labai svarbiu klausimu. Prašau iki penktadienio (04.17 d.) elektroniniu paštu siųsti savo pastebėjimus, argumentus “už” ar “prieš” – sakė Seimo narys P.Narkevičius.
Su dabartiniu Darbo kodeksu galite susipažinti čia.

Su siūlomais pakeitimais galite susipažinti čia.

Seimo nariui rašyti el. paštu:  p.narkevicius.apklausa@gmail.com

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: