Nuotrauka O. Posaškovos, LRS.

P. Urbšys grįžta į Panevėžio miesto tarybą?

Gintautas Subačius

Antrą Seimo kadenciją baigiantis buvęs Panevėžio specialiųjų tyrimų tarnybos vadas 58 metų Povilas Urbšys, prapylęs dvejus pastaruosius tiesioginius mero ir Seimo rinkimus geriausiu atveju galės mėgautis tik politikos trupiniais, tai yra galės tapti tik eiliniu Panevėžio miesto tarybos nariu.

Panevėžio miesto savivaldybės tarybos sekretorius Mantas Navaruckis patikino ir viešųjų erdvių girdėjęs apie P.Urbšio pageidavimą tapti tarybos nariu, tačiau nei iš jo paties, nei iš Vyriausios rinkimų komisijos apie tai informacijos negavęs.

„Taip, jis turi galimybę tapti tarybos nariu, tačiau turi pateikti prašymą VRK, o kuris nors iš jo keturių frakcijos narių turi atsisakyti tarybos nario mandato. Paskui dar turėtų duoti priesaiką. Kol kas tylu, ramu“,- sakė M.Navaruckis.

Frakcijos „Kartu“ Panevėžio miesto taryboje pirmininkė, Seimo nario P.Urbšio padėjėja Viktorija Polzunovaitė sakė, kad kol kas Povilas nėra apsisprendęs, nors buvo pareiškęs norą dalyvauti vietos tarybos darbe. Anot jos, per rinkimus judėjimas „Kurkime jaukų miestą KARTU“ ir P.Urbšys deklaravo kuo platesnį rinkėjų atstovavimą, gavo didelį palaikymą, todėl būtų tikslinga stiprinti frakciją. V.Polzunovaitės įsitikinimu, jau buvusio, bet  daug politinės  patirties turinčio seimūno dalyvavimas tarybos darbe sustiprintų frakciją ir pagerintų gyventojų atstovavimą.

Pasiteiravus, kas iš frakcijos narių turėtų ar norėtų atlaisvinti vietą P.Urbšiui, V.Polzunovaitė neatsakė. Anot jos, šiuo metu vyksta svarstymai, o šią savaitę vyksiančiame frakcijos susirinkime bus apsispręsta.

Pačiam aštuonerius metus Seime praleidusiam P.Urbšiui telefonu prisiskambinti nepavyko.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite:

Leave a Reply