Foto O. Posaškova, LRS

P.Urbšys registravo naują nutarimo projektą dėl Laisvės premijos paskyrimo V. Landsbergiui

2015 m. gruodžio 10 d. Seime užregistruotas naujas nutarimo projektas dėl 2015 metų Laisvės premijos paskyrimo Aukščiausios tarybos-Atkuriamojo Seimo Pirmininkui – atkurtos nepriklausomos Lietuvos Respublikos vadovui, Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarui Vytautui Landsbergiui.

Seimo nario Povilo Urbšio inicijuotą nutarimo projektą pasirašė Lietuvos Respublikos Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius, Seimo Pirmininko pavaduotojas Gediminas Kirkilas, krašto apsaugos ministras Juozas Olekas, Seimo nariai Juras Požėla, Rima Baškienė, Viktorija Čmilytė-Nielsen, Domas Petrulis, Arūnas Dudėnas, Benediktas Juodka.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite:

5 Comments

  • Koks spektaklis, vieną dieną pavėluoja, kad sugriauti, kitą dieną registruoja. Ar manai, gerb., kad rinkimams ruošiesi ir niekas nesupranta. Ne visi naivūs, kaip visada elgiesi savo naudai.

  • Kaip kilnu, kad Urbšys atleido prof.Landsbergiui už jo nesipriešinimą Urbšio vardo koalicijos sužlugdymui. Gal net palaikymą – kur ritasi pasaulis ?

  • Nuleido Kubilius į Panevėžį Matuzo užtarėjus – Juknevičienę su Anušausku ir pasirodė įžvalgieji komentatoriai: oi oi ooi ir Kaip gerai. Jiems geriau, jog Landsbergis nebūtų apdovanotas Laisvės premija, nes aukos kaukė padėtų labiau mobilizuoti dešinįjį elektoratą prieš Seimo rinkimus. Todėl KUO BLOGIAU – TUO GERIAU.

  • Ne visi seimo nariai supranta, ar sugeba išaiškinti,kad tarybinė ,ateistinė,socialistinė santvarka su jos planine ekonomika sugriūvo pati,o naują demokratinę sistemą rinkos ekonomikos pagrindu kuriame iš naujo visi ,nuo persitvarkymo sąjūdžio komiteto iki Baltijos laisvės kelio ir sausio 13 tosios išsivadavimo nakties.Tos revoliucijos ir naujos teisiškai apiforminamos valstybės smaigalyje buvo ir yra profesorius V.Landsbergis, šį veiksmą žino ir vertina visas pasaulis.Tačiau mūsuose, net kai kurie seimunai- vadinami“ valstybės politikai“nesupranta?????ar jie pavydi,kad ne jų pavardės.?????Visos revoliucijos turi šauklius, tad ir mūsų valstybės laisvės šauklys yra V.Landsbergis.

  • O kalėdine Cido muge aplankė ? Su Račkausku ir Matkevičiumi nusifotografavo ? Kodėl nematom ? Negerbia mero ?

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *