Pradžia Laisvalaikis Paaiškėjo, kodėl tinklaraštininkė Simona Burbaitė rytais šaldytuve laiko šaukštą

Paaiškėjo, kodėl tinklaraštininkė Simona Burbaitė rytais šaldytuve laiko šaukštą

701
0

Sostinės Mindaugo g. įsikūrusios grožio vaistinės atidarymo metu modelis, tinklaraštininkė ir knygos „Tavo geriausia draugė“ autorė Simona Burbaitė dalijosi grožio paslaptimis ir patarimais.

Visų nuostabą sukėlė neįprastas Simonos ryto ritualas, kuris, anot jos, yra itin veiksmingas. „Ne kiekvieną rytą man tai pavyksta padaryti, bet aš labai stengiuosi“, – šypsodamasi sakė jauna moteris.

„Iš ryto atsikeliu, nueinu į virtuvę, pasiimu šaukštą, tą šaukštą įdedu į šaldytuvą ir palaikau jį ten 5-10 minučių, kol pasidarau kavą“, – pasakojo S. Burbaitė.

Atšaldytą šaukštą Simona naudoja paakiams atgaivinti. „Vedžioju jį po akimis, kol atsileidžia rytinis užtinimas. Tokiu būdu pristabdysite raukšlių atsiradimą po akimis. Tą patį galima daryti ir su leduku, bet tai nėra patogu, todėl palaukiu kol šaukštas atšals, na ir tada prasideda procedūra“, – apie savo grožio paslaptis “Eurovaistinėje” kalbėjo tinklaraščio „simonaburbaitė.com“ autorė.

Komentuoti

Prašome įvesti savo komentarą!
Prašome įrašyti savo vardą!

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.