Paaiškėjo, kokią muziką lietuviai pernai klausė labiausiai: „Power Hit Radio“ apdovanojo populiariausius atlikėjus

Viena klausomiausių šalies radijo stočių „Power Hit Radio“ tęsė savo tradiciją ir jau trečius metus iš eilės kvietė senus metus palydėti bei Naujus pasitikti su populiariausių muzikos kūrinių šimtuku. Kas pateko į 100-tuką, sprendė „Power Hit Radio“ klausytojai balsuodami už labiausiai patinkančius lietuvių bei užsienio atlikėjų kūrinius.

Paskutinę metų naktį paaiškėjo, kad TOP šimtuke pirmas vietas užėmė lietuvių grupė „Sisters On Wire“ su kūriniu  „Taip Jau Gavosi“ ir užsieniečiai „Klangkarussell“ su  „Shipwreck“. Jiems „Power Hit Radio“ įteikė specialius apdovanojimus.

„Šiuos apdovanojimus organizuojame pirmą kartą. Idėja kilo kartu su kolegomis diskutuojant, kaip galėtume parodyti atlikėjams, kad vertiname jų kūrybą, kad jų muzika yra mylima ir klausoma. Norime palaikyti ryšį ne tik su Lietuvos, bet ir užsienio atlikėjais, tad metų pabaiga puiki proga padėkoti ir apdovanoti specialiu mūsų prizu“, – apdovanojimų idėją pristatė „Power Hit Radio“ programų direktorius ir populiariosios ryto laidos „Šok į kelnes“ vedėjas Saulius Baniulis.

Jis sako, kad radijo klausytojai turi puikų skonį ir jų išrinkti kūriniai tikrai verti dėmesio.

„Lietuvių grupės „Sisters On Wire“ kūriniu „Taip Jau Gavosi“ – būtent mes patikėjome pirmieji ir pirmieji jį pradėjome groti Lietuvoje. Smagu ne tik atrasti geriausius „perliukus“, bet ir padėt jiems tapti girdimais. Beje,  grupės vokalistė Ieva Ščerbinskaitė muzikos mylėtojams gali būt pažįstama ir iš muzikinio projekto „X faktorius“, ji buvo finalininkė“, apie mylimiausią 2020-ųjų metų lietuvių kūrinį kalbėjo S. Baniulis.

„Užsienio grupės „Klangkarussell“ kūrinys tarp labiausiai Shazaminam’ų dainų Lietuvoje buvo pakilęs į pirmą poziciją, o žinant tai, kad šitą kūrinį mūsų šalyje grojom tik mes – malonu, kad jis sulaukė tiek daug dėmesio. Mūsų klausytojai turi tokį įprotį Instagram storiuose dalintis video, kuriuose jie filmuoja jiems patinkantį kūrinį, grojantį „Power Hit Radio“ eteryje – tikrai buvo galima pastebėti, kad „Shipwreck“ čia buvo vienas dažnesnių „svečių“, – sakė Saulius ir tikino, kad apdovanojimas užsienio grupei bus išsiųstas artimiausiu metu.

Beje, austrai „Klangkarussell“ „Power Hit Radio“ klausytojams jau pažįstami – 2012 metais didžiulės sėkmės sulaukė kitas jų hitas – „Sonnentanz“.

„Power Hit Radio“ jau šešiolika metų leidžia į eterį pasaulyje populiariausią ir klausomiausią šokių muziką ir supažindina klausytojus su perspektyviausiais ir talentingiausiais lietuviškos šokių muzikos kūrėjais. Sausio pirmai dienai radijo stotis taip pat paruošė įspūdingą programą – nuo vidurdienio iki vidurnakčio eteryje suksis DJ mix’ai – festivalio verta programa!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: