Paaiškėjo „Lietuvos balso“ aštuntojo sezono nugalėtoja – ja tapo dvyliktokė Meidė Šlamaitė iš Tauragės

LNK televizijos eteryje įvyko didysis „Lietuvos balso“ projekto aštuntojo sezono finalas. Jame dėl nugalėtojo titulo susikovė Justino Jaručio, Monikos Liu, Donato Montvydo ir Monique komandų finalistai: Artūras, Vaida, Liepa ir Meidė.

Visą savaitę kartu su „Universal Music“ naujai išleisti finalistų singlai „Youtube“ platformoje rinko žiūrovų peržiūras, kurios galutinėje balsų lentelėje finalo metu sudarė 25 % žiūrovų balsų. Susumavus šių peržiūrų rezultatus, Meidė finalą pradėjo turėdama 29 %, Vaida – 20 %, Artūras – 21 %, o Liepa – 30 %. Visi keturi finalistai scenoje pasirodė po du kartus – atlikdami solo pasirodymą ir dainuodami duetu su savo mokytoju.

Finalo metu žiūrovų balsavimo rezultatai nuolatos kito. Didžiąją dalį finalo lentelės apačioje buvusi Liepa po nuoširdžios jos mokytojo Donato Montvydo kalbos, kuria jis išreiškė nusivylimą, jog Lietuva nebalsuoja už didžiausius talentus, Liepos balsai pakilo ir ji pateko į superfinalą.

Pirmajame balsavimo etape Liepa surinko 28,6 % (10 242 žiūrovų balsai), Meidė – 29,1 % (10 734 žiūrovų balsai), Artūras – 18 %  (6250 žiūrovų balsai) o Vaida – 24,4 % (9442 žiūrovų balsai). Prie šių skaičių 25 % rezultato sudarė jų singlų peržiūros „Youtube“ platformoje.

Superfinalo metu visi keturi finalistai pirmą kartą scenoje pristatė naujausius savo singlus, tačiau dėl nugalėtojo titulo, penkiolikos tūkstančių eurų ir kontrakto su „Universal Music“ kovoti liko tik dvi merginos – Liepa, atlikusi dainą „Truputį“ ir Meidė, atlikusi pačios rašytą singlą „Monstras“. Po to balsavimas prasidėjo iš naujo ir žiūrovai turėjo vos kelias minutės nuspręsti, kuri iš merginų taps projekto nugalėtoja.

Sustabdžius superfinalo balsavimą, paaiškėjo galutiniai rezultatai – nugalėtoja tapo aštuoniolikametė Meidė Šlamaitė iš Tauragės. Superfinalo metu Liepa surinko 6 309 žiūrovų balsus, o Meidė – 11 477 žiūrovų balsus.

Nugalėtoja neslėpė ir džiaugsmo ir ašarų, tačiau nedaugžodžiavo: „Aš nežinau, kaip jaučiuosi dabar. Daug žodžių niekada nemokėjau sakyti, tiesiog ačiū.“

„Aš jos akyse visą laiką mačiau didžiulį norą nugalėti. Nugalėti savo monstrus, baimes ir išsikeltus iššūkius. Ir ji tai padarė. Džiaugiuosi, kad atsiradom kartu komandoje ir ji pasitikėjo manim. Šiandien mes ir pasiekėm tai, ką turėjome pasiekti“, – scenoje „Lietuvos balso“ nugalėtoją sveikindama sakė jos mokytoja Monique.

Nugriaudėjus aštuntojo „Lietuvos balso“ sezono finalui, po savaitės LNK eteryje vėl premjera – prasidės naujas „Lietuvos balas. Vaikai“ sezonas.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: