Lietuvos naujienosVerslas

Paaiškėjo naujosios „OnePlus 7T“ telefonų serijos pristatymo data

Spėlionėms atėjo galas – naujoji „OnePlus 7T“ telefonų serija pirmą kartą Europoje bus pristatyta Londone spalio 10 d. 18 val., Lietuvos laiku. Su „OnePlus 7 Pro“ telefonu kompanija pristatė išskirtinį 90 Hz AMOLED ekraną, o su naująja telefonų serija demonstruos naujausias inovacijas, kurios, žadama, suteiks kaip niekad sklandžią patirtį vartotojams.

„Mūsų kompanija buvo sukurta remiantis greito ir sklandaus veikimo idėja. Mes nuolat sau tai primename ir keliame iššūkį būti dar geresniais. Išmaniojo telefono ekranas yra tai, ką daugiausiai naudojame telefone, todėl prasminga investuoti į ekrano naujoves. Labai laukiu, kol galėsiu išgirsti, ką apie naująją „OnePlus 7T” telefonų seriją pasakys vartotojai“, – sakė Pete Lau, „OnePlus“ generalinis direktorius ir įkūrėjas.

„OnePlus“ gerbėjai visame pasaulyje taip pat galės stebėti tiesioginę renginio transliaciją per oficialią kompanijos svetainę arba „YouTube“ ir „Twitter“ paskyras. Produkto pristatymas Europos rinkai prasidės spalio 10 d. 18 valandą, Lietuvos laiku.

Pirmoji „OnePlus 7T“ telefonų partija pasaulyje pasirodys rugsėjo 26 d. Indijoje.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button
Close