Organizatorių nuotr.

Pabėgimas į gamtą: ką pasiimti, kad žvejyba taptų malonumu, o ne iššūkiu? (video)

Kai ankstyvą rytą ežero paviršių ima drebinti pirmieji ratilai, o tylą drumsčia tik paukščių balsai, supranti – atostogos prasidėjo. Meškerė rankoje, kava termoselyje, ir dar visa diena priešaky. Tačiau net ir pačios gražiausios žvejybinės akimirkos gali apkarti, jei kažko trūksta – nuo tinkamo valo iki patogaus kėdės. Todėl prieš išvykstant svarbu ne tik patikrinti prognozes, bet ir pasirūpinti įranga, kuri leis mėgautis kiekviena akimirka gamtoje.

Vasara prie vandens: kada kimba geriausiai?

Nors vasara – žuvų aktyvumo sezonas, ne viskas paprasta. Karštomis dienomis žuvys lenda į gilesnes vietas, kur daugiau deguonies ir mažiau šviesos. Dėl to vidurdienio žvejyba dažnai būna neefektyvi. Tačiau anksti ryte ar vėlai vakare jos sugrįžta priekrantėn – tada ir prasideda smagiausias kibimas. Didesni laimikiai slepiasi gilesnėse, tamsesnėse vietose, bet naktį priartėja prie kranto. Todėl verta eksperimentuoti su laiku ir vieta – tik taip atrasite, kur slepiasi jūsų svajonių karšis.

Nepasikliaukite vien senu inventoriumi

Daugelis atostogautojų mąsto paprastai: „Turiu meškerę, kabliukų rasim vietoje, kažkas vis tiek užkibs.“ Deja, tikrovė dažnai skaudi – valas plyšta, plūdė nuskęsta ne ten, o žuvys šaiposi iš netinkamo jauko. Laikas skirtas žvejybai tampa laikotarpiu važinėjant po miestą ieškant trūkstamų smulkmenų. Kad to išvengtumėte – geriausia viską susikomplektuoti iš anksto.

„Jahipaun“ – viskas vienoje vietoje

Vietoje, kurioje žvejybos, stovyklavimo ir net medžioklės entuziastai ras viską nuo A iki Z – nuo kabliuko iki palapinės. Kaune, šalia „Megos“, įsikūrusi 1500 m² ploto „Jahipaun“ parduotuvė neprimena įprastos žūklės prekių vietos – greičiau teminę parodą. Šimtai meškerių, tūkstančiai masalų, profesionali apranga, net maistas stovyklavimui – viskas vienoje vietoje. O svarbiausia – čia dirba konsultantai, kurie tikrai išmano žūklę, ne tik ją parduoda.

„Siūlome tokį asortimentą, kurio nepamatysite niekur kitur nei Lietuvoje, nei Baltijos šalyse,“ – sako parduotuvės vadovas Martynas Zviagincevas. Ir jis neklysta – „Jahipaun“ vienoje vietoje jungia „Rapala“, „Shimano“, „Abu Garcia“, „Fjällräven“, „Outwell“ ir daugybės kitų prekių ženklų produkciją.

Tad jei šią vasarą planuojate ne tik stovyklauti, bet ir rimtai meškerioti – prieš leisdamiesi į gamtą, užsukite į „Jahipaun“. 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojame parsisiųsti:

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: