Pačios gražiausios melodijos – Panevėžiui

Kalendorinė vasara jau baigėsi, tačiau „Dūdų vasaros“ festivalis turi savą kalendorių. Pučiamųjų muzika Laisvės aikštėje vis dar tęsia vasaros penktadienių prisiminimus.

Rugsėjo 11 d. koncerte, pripildęs erdvę iškilmingumu, dalyvavo Lietuvos kariuomenės orkestras (kapelmeisteris – majoras Egidijus Ališauskas).

Lietuvos kariuomenės orkestras dar vadinamas prezidentiniu orkestru, reprezentuojančiu Lietuvos valstybę ir kariuomenę. Jis sutinka valstybių vadovus, imperatorius, kitus aukšto rango šalies svečius, dalyvauja iškilminguose valstybiniuose renginiuose, Lietuvos kariuomenės oficialiose ceremonijose ir šventėse, pasaulio karinės muzikos festivaliuose, rengia ir atlieka defilė programas, bendradarbiauja su kariniais orkestrais ir jų dirigentais iš Europos Sąjungos bei NATO šalių. Kolektyvo muzikiniai įrašai gausiai papildo Lietuvos radijo ir televizijos fonoteką.

Dar prieš pasirodymą orkestro vadovas pranešė, jog programą sudaro pačios gražiausios melodijos, skirtos Panevėžiui. Tai ne tik pamalonino žiūrovus, bet ir pagerbė miestą.

Rugsėjo 18 d. 17 val. koncertuos Valstybinis pučiamųjų orkestras „Trimitas“ (vad. Deivydas Staponkus, dirigentas Rimantas Valančauskas). Nors buvo minėta, kad su šio orkestro pasirodymu įvyks ir „Dūdų vasaros“ uždarymas, tačiau jis nukeliamas į paskutinį rugsėjo penktadienį. Festivalis mėgsta malonias staigmenas, tad Jūsų laukia papildomas koncertas.

Festivalio organizatoriai – Lietuvos varinių pučiamųjų instrumentų orkestrų asociacija.

Renatos Viksvienės ir Gintaro Viksvos nuotr.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: