Padėka už pagalbą policijai

Balandžio 28 dieną Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pasvalio rajono policijos komisariate už pilietiškumą buvo padėkota keturiems Pasvalio r., Ličiūnų kaimo jaunuoliams. Marius Dranickas, Dovilė Dranickaitė, Deimantas Šedleckas ir Edvinas Mainonis padėjo policijai sulaikyti net 16 vagysčių, kaip įtariama, įvykdžiusį nepilnametį, to paties kaimo gyventoją.

Padėkos žodžius už drąsą ir neabejingą elgesį, svarų indėlį tiriant vagystes iš gyvenamų ir negyvenamų patalpų, tarė laikinai Pasvalio policijos komisariato viršininko pareigas einantis Deividas Valtaris, to paties komisariato laikinai Kriminalinės policijos skyriaus viršininko pareigas einantis Artūras Astrauskas bei Krinčino seniūnijos seniūnas Remigijus Janušis.

Deividas Valtaris nusipelniusiems įteikė padėkos raštus ir dovanėles – puodelius su policijos komisariato logotipu, pakvietė jaunimą tapti policijos rėmėjais ir tęsti pradėtą gražų bendradarbiavimą.

Sulaikytas įtariamasis – šešiolikmetis vaikinas, jam pareikšti įtarimai dėl vagysčių Ličiūnuose, teismo sprendimu jis suimtas 2 mėnesiams.

 

Karolina Miganovičienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: