Padėka Zarasų viešosios bibliotekos skaitytojams, lankytojams ir darbuotojams

Stovint ant metų slenksčio į naujus metus, Zarasų viešoji biblioteka dovanojo zarasiškiams muzikos koncertą „Gruodžio pasaka“. Renginyje dalyvavo operos solistė Ona Kolobovaitė, savo angelišku balsu atlikusi garsiausias arijas, populiariąją muziką.

34 metų O. Kolobovaitė gimė Zarasuose, gyveno ir mokėsi Visagine. Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje studijavo vokalą. Daugelis Oną pažįsta ir prisimena iš įvairių muzikinių televizijos projektų ir konkursų – muzikinis šou „Triumfo arka 2009“,  „Žvaigždžių duetai 5“, šokių projektas „Šok su manimi“ ir kt. Talentingoji operos solistė penkis kartus tapo „Dainų dainelės“ laureatė, vaidino įvairiose operose, miuzikluose, seriale. Jau kurį laiką Ona gyvena Rygoje, čia ją atvedė širdies draugas, gruzinų kilmės dainų kūrėjas ir atlikėjas Davidas Dolidzė. Vasarą pora susilaukė dukros Sofijos.

Tą pasakišką gruodžio 27-osios vakarą, O. Kolobovaitės klausėsi pilna salė klausytojų. Charizmatiškoji atlikėja negailėjo šypsenų, gražių žodžių Zarasams ir nuoširdžių palinkėjimų klausytojams. „Be galo miela grįžti į Lietuvą, koncertuoti Zarasuose ir tokiai puikiai publikai“, – kalbėjo solistė.

Programoje skambėjo Kristinos arija iš Andrew A. Lloyd Weber miuziklo „Operos Fantomas“, amerikiečių džiazo legendos Franko Sinatro „Fly Me to the Moon“, kompozitoriaus Mikalojaus Noviko „Gera“, pamėgti kūriniai iš kino filmų „Titanikas“, „Ozo šalies burtininkas“ ir kt.

Ona pakerėjo visus. Balsas, charizma, meistriškumas atskleidė tikrąjį vokalinės muzikos spindesį. Kiekvieną natą sušildė jausmu, kiekvieną kūrinį pavertė mažu, išraiškingu pasakojimu. Atlikėja buvo apdovanota gėlėmis ir garsiomis ovacijomis. Savo klausytojams linkėjo šviesių ir sėkmingų metų, branginti vieni kitus, būti sveikais ir laimingais.

Parengė Inesa DUMBRAVIENĖ,

Zarasų viešosios bibliotekos atstovė ryšiams su visuomene

Nuotraukos autorės


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: