PAPILDYTA: DĖMESIO AFERISTAI: Padėkime ištverti netektį patyrusiems panevėžiečiams

ŠIANDIEN IŠPLATINUS ŠĮ všį „Visi už vieną“ TEKSTĄ SU AINA.LT REDAKCIJA SUSISIEKĖ „CITY BUMAS“ ATSTOVAI IR PATIKINO, KAD JIE NEORGANIZUOJA JOKIOS LĖŠŲ RINKIMŲ AKCIJOS, GALBŪT, TAI SUKČIŲ AKCIJA.

ATSIPRAŠOME SUKLAIDINTŲ SKAITYTOJŲ.

AINA.LT REDAKCIJA

Gerbiamieji kilnios dvasios panevėžiečiai,

„Nuo bado, maro, ugnies ir karo gelbėk mus, Viešpatie…“ – trumpoje maldos prašome Aukščiausiojo apsaugoti nuo didžiausių žmonijos nelaimių. Malda nepasikeitė šimtmečius. Nelaimės – irgi. Jų niekas nelaukia, jos užklumpa netikėtai ir negrįžtamai pakeičia žmonių gyvenimus.

Gruodžio 1-ąją netikėtas gaisras nusiaubė Panevėžio centrinės turgavietės prekybos centrą „City Bumas“. Stichija nespėjo pasiglemžti keturiolikos žmonių, kurie liko įkalinti ugnyje ir dūmuose, gyvybių, – jie buvo išgelbėti. Tačiau kelias valandas siautusios liepsnos suniokojo visą krautuvėlių turtą – žaislus, kuriuos Kūčių naktį gerosios fėjos ir nykštukai turėjo išnešioti mažyliams, daiktus, galėjusius tapti dovanomis, visą prekybinę įrangą ir 2000 kv. metrų patalpas.

Ugnis smulkiuosius verslininkus pavertė bedarbiais ir beturčiais. Ne viena šeima ilgam prarado vienintelį pragyvenimo šaltinį.

Lygiai po savaitės, gruodžio 8-ąją, Popiežiui atvėrus Šventąsias duris Šv.Petro bazilikoje, atsivėrė durys ir kitose katalikų bažnyčiose – priminimas, kad švenčiame Gailestingumo metus. Kad atveriame savo protą ir širdis gailesčiui, atjautai, artimo meilei.

Bendruomenės pagalba ištikus bėdai, supratingumas ir kilni auka gali būti stipresni už naikinančią ugnį. Padėkime ištverti netektį patyrusiems panevėžiečiams, paremdami juos nors nedidele auka Šv.Kalėdų proga.

Užtikriname Jus, kad nė vienas centas nenueis pro šalį.

Sąskaitos atidarytos:

VšĮ „Visi už vieną“ iniciatyvinė grupė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: