Panevėžio naujienosŠvietimas

Padėkos vizitas – aktyviausiai mokyklai

Panevėžio teritorinė ligonių kasa (TLK) skyrė padėkos vizitą mokyklai, kurios mokiniai aktyviausiai dalyvavo viktorinoje „Ar viską žinai apie sveikatos draudimą ir ne tik?“, vykusioje spalio mėnesį. Įstaigos atstovai apsilankė Panevėžio 5-ojoje gimnazijoje ir susitiko su antrų klasių mokiniais – jiems pravesta netradicinė pamoka apie privalomąjį sveikatos draudimą (PSD), padėkota tiems, kurie viktorinoje surinko daugiausiai taškų iš savo mokyklos, analizuoti viktorinos klausimai, suteikta galimybė visiems į juos atsakyti teisingai ir gauti dovanų.

Panevėžio TLK padėkos raštas ir prizas įteiktas gimnazijos informacinių technologijų mokytojai Jolitai Stankevičienei ir šios gimnazijos visuomenės sveikatos priežiūros specialistei Virginijai Dapkevičienei – už aktyvų mokinių skatinimą dalyvauti viktorinoje ir aktyvų mokinių dalyvavimą joje. Iš viso viktorinoje dalyvavo daugiau kaip 60 šios mokyklos gimnazistų antrokų – net penkių klasių mokiniai. Geriausiai sekėsi IIe klasės mokiniui Astijui Pūkui, pateikusiam 29 teisingus atsakymus iš 35 galimų. Po 28 taškus surinko IIa klasės gimnazistės Dovilė Čekanauskaitė ir Gita Danilevičiūtė.

Iš viso viktorinoje dalyvavo 313 gimnazistų iš 20 mokyklų (9 savivaldybių). Nugalėtojais ir paskatinamųjų prizų laimėtojais tapo 28 Panevėžio Kazimiero Paltaroko ir Zarasų r. Antazavės Juozo Gruodžio gimnazijų mokiniai, surinkę po 33–31 tašką.

Vienas iš Panevėžio TLK jau septintą kartą organizuotos viktorinos tikslų – skatinti mokinių sąmoningumą ir informuotumą, turimų žinių įtvirtinimą ir pasitikrinimą. Kitaip tariant, siekiama, kad kuo daugiau mokinių turėtų teisingų žinių apie PSD sistemą ir ligonių kasas.

Susitikimuose mokiniai supažindinami su PSD principais ir sveikatos draudimo tvarka, mokinių ir studentų PSD detalėmis, ESDK įsigijimo, panaudojimo tvarka ir pan. Teigiamo vertinimo sulaukė šių metų pabaigoje Panevėžio TLK pradėtas rodyti filmukas apie sveikatos apsaugos sistemą. Jo autorius – jaunas medikas Evaldas Mogulevičius.

 

             Panevėžio teritorinė ligonių kasa

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.