Pagerbti 2015 metų panevėžiečiai

Trečiadienį Panevėžio miesto savivaldybės meras Rytis Račkauskas dalyvavo Dailės galerijoje vykusioje 2015 Metų panevėžiečių pagerbimo šventėje. Šiais metais dar 5 žmonės papildė nusipelniusių miestui žmonių šeimą. Jiems įteiktos skulptoriaus Juozo Lebednyko sukurtos nominacijos ir 300 Eur piniginės premijos.

Miesto meras R. Račkauskas, sveikindamas gražios šventės svečius pažymėjo, kad šiemet miesto bendruomenė pasiūlė 28 kandidatus tapti metų panevėžiečiais, todėl išrinkti tik penkis buvo nelengva užduotis. Pasak mero visi be išimties kandidatai yra savo sričių lyderiai, žinomi ir gerbiami miesto žmonių. Todėl pasinaudodamas proga nuoširdžiai padėkojo visiems, kurie buvo pasiūlyti tapti šių metų panevėžiečiais, nes jau buvimas šiame sąraše yra garbė ir aukštas darbų įvertinimas.

„Mieli 2015-ųjų metų panevėžiečiai, šiais metais Jūs esate pripažinti geriausiais. Nuoširdžiai dėkoju už sąžiningą ir atsakingą kasdienį darbą, už ženklų indėlį į Panevėžio visuomeninį gyvenimą ir bendruomeniškumo stiprinimą. Man didelė garbė būti kartu ir pasveikinti Jus visų panevėžiečių vardu. Tegul šis metų panevėžiečio apdovanojimas būna Jums paskatinimas nesustoti, toliau dirbti miestui ir miestiečiams, nes tai, ką darote, jau pelnė bendruomenės palaikymą ir pagarbą“, – sveikindamas nominantus sakė meras R. Račkauskas.

2015-ųjų metų panevėžiečiais tapo Kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinės mokyklos direktorė, klubo ,,Veiklios moterys“ prezidentė Danutė Kriščiūnienė, buvęs lengvosios atletikos treneris Algimantas Mykolaitis, UAB „AQ Wiring Systems“ generalinis direktorius Nerijus Olšauskas, fotomenininkas Saulius Saladūnas ir Liekupio bendruomenės pirmininkė Bronė Slapšienė. Jiems įteiktos skulptoriaus Juozo Lebednyko sukurtos nominacijos ir 300 Eur piniginės premijos.

Iškilminga Metų panevėžiečių apdovanojimo ceremonija vyko Dailės galerijoje. 2015-ųjų metų panevėžiečius išrinko darbo grupė, sudaryta iš miesto vadovų ir 2014 m. panevėžiečių.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: