Pagerbti budintys globotojai

Biržų rajono savivaldybės meras Vytas Jareckas ir mero pavaduotoja Astra Korsakienė susitiko su Biržų rajono savivaldybės budinčiais globotojais. Susitikime dalyvavo VšĮ Biržų rajono socialinių paslaugų centro Globos centro koordinatorė Kristina Grunskienė ir Savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėjas Kęstutis Knizikevičius.

„Dėkojame jums už pasišventimą šiam sunkiam ir atsakingam darbui. Mes džiaugiamės, kad mūsų rajono vaikai randa motinišką šilumą ir tėvišką globą jūsų šeimose“, – laikiniesiems globotojams dėkojo Biržų rajono savivaldybės meras Vytas Jareckas.

Susitikimo metu globotojai padėkojo už visokeriopą paramą bei pagalbą ir pateikė pasiūlymą, kuris galėtų palengvinti laikinųjų globotojų dalią. Meras pažadėjo peržiūrėti šiuo metu savivaldybės patvirtintą laikinųjų globotojų tvarkos aprašą ir atsižvelgti į jų prašymą. Visiems globotojams įteiktos atminimo dovanėlės.

Biržų rajone vaikus globoja 6 budintys globotojai. Šiuo metu globotojų šeimose gyvena 10 vaikų. Vienu metu globotojai gali priimti 15 vaikų.

Biržų rajono savivaldybės informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: