Pagerbti gabieji Panevėžio miesto moksleiviai

Šiandien Santuokų rūmuose pagerbti ir apdovanoti miesto bendrojo ugdymo, neformaliojo vaikų švietimo mokyklų 2018–2019 mokslo metų tarptautinių ir respublikinių dalykinių olimpiadų ir konkursų prizininkai, meninės krypties konkursų ir festivalių prizininkai ir laureatai. Jiems įteiktos Savivaldybės atminimo dovanos.

„Džiaugiuosi šiandien būdamas čia ir galėdamas sveikinti tuos, kurie pasiekimais džiugina savo šeimas, mokytojus ir mus visus, kurie garsina savo mokyklas mieste ir miestą už jo ribų. Dėkoju mokytojams, ugdantiems šiuos puikius jaunus žmones. Ir vaikams, ir mokytojams linkiu pasiekti visų užsibrėžtų tikslų. Visiems čia susirinkusiems artėjančių Kalėdų proga linkiu kuo didžiausios sėkmės, svajonių išsipildymo, jaukių švenčių ir laimingų 2020-ųjų metų“, – sveikindamas moksleivius ir mokytojus sakė meras R. Račkauskas.

Gabiausiųjų gretose net 14 Kazimiero Paltaroko gimnazijos moksleivių: Rugilė Garbalauskaitė (mokyt. Jecinta Garbaliauskienė, Violeta Mackuvienė ir Giedrė Jatautytė), Rusnė Šipelytė (mokyt. Audronė Survilienė ir Irena Savickienė), Viltė Zaveckaitė (mokyt. Vida Gaušienė), Ugnė Misevičiūtė (mokyt. Violeta Mackuvienė), Ainė Lašaitytė (mokyt. Genovaitė Breivienė) ir Gaila Aleknaitė, Matas Atkočius, Tadas Bagočius, Skirmantė Dauknytė, Liepa Ivoškutė, Ainė Kotryna Koncytė, Medeinė Kurnickaitė, Deividas Stašaitis bei Beata Šukytė (mokyt. Violeta Mackuvienė).

Tarp apdovanotųjų ir penki J. Balčikonio gimnazistai: Simonas Melaika (mokyt. Jolanta Jurevičiūtė ir Virginija Ivanauskaitė), Andrėj Bukar (mokyt. Rita Miknevičienė), Paulius Jasėnas (mokyt. Renata Burbaitė), Ugnė Juozapavičiūtė (mokyt. Melda Jačauskienė) ir Oksana Laskova (mokyt. Nadiežda Tereščenko).  

Taip pat „Vilties“ progimnazijos moksleivis Aistis Gvaizdauskas (mokyt. Audronė Tichanavičienė), „Minties“ gimnazistas Tautvydas Šimonis (mokyt. Aušra Balčikonienė ir Birutė Beresnevičienė), 5-osios gimnazijos moksleivė Gabija Lunskytė (mokyt. Irena Nemanienė) ir Dailės mokyklos auklėtinė  Vanesa Juškaitė (mokyt. Kristina Palivonė).

Muzikos mokyklos auklėtiniai Dovydas Levickis (mokyt. Kornelija Petkutė), Domas Gintautas (mokyt. Gražina Beleckienė), Melita Matuzevičiūtė ir Motiejus Gatulis (mokyt. Danutė Šatrauskienė), Marija Briedytė (mokyt. Snieguolė Alijošaitienė), Paulius Svetika (mokyt. Solveiga Varašinskaitė), Urtė Vizorytė (mokyt. Silvija Paskačimaitė-Sipavičienė) bei kanklių ansamblio „Ašarėlės“ dalyvės: Elzė Dambrauskaitė, Urtė Dambrauskaitė, Rugilė Mažuolytė, Rugilė Jakštaitė, Gaja Marija Kytraitę ir Milėja Rimšaitė (mokyt. Rima Mureikienė).

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: